THE END

Moderatorzy: anwaz, admin

THE END

Postprzez SATANINSIDE » 04 Wrz 2022, 11:27

Witam po dłuższej przerwie na forum, to że nie pisałem nie oznacza że dałem sobie spokój, cały czas czytam forum co daje mi motywacje. Na początek najważniejsza informacja NIE GRAM. Zakończyłem również terapię dzienna ośrodka uzależnień. Czuję się dużo lepiej, jestem pozytywnie nastawiony na świat. Długi spłacam na bieżąco. Udałem się do urzędu wyrobić dowód os. który kiedyś zniszczyłem. Mam nadzieję że jestem wystarczająco silny by go nie wykorzystać w kasynie. W celu rozwijania swoich zamiłowań postanowiłem zrobić sobie kat. A prawa jazdy a do tego dowód był mi niezbedny, aktualnie zdałem egzamin teoretyczny i jestem po 7h jazd. Cieszę się że się zdecydowałem a planowałem to już kilka lat, tylko zawsze wolne środki znikały w kasynie a teraz proszę. Oby następny wpis również był pozytywny, chociaż do pierwszej świeczki sporo brakuje. Życzę sobie i Wam kolejnych 24h.
SATANINSIDE

THE END

Postprzez zbysob » 07 Paź 2022, 06:07

SATANINSIDE napisał(a):. Mam nadzieję że jestem wystarczająco silny by go nie wykorzystać w kasynie

ano zobaczymy :)
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

THE END

Postprzez SATANINSIDE » 05 Lis 2022, 17:55

Zbysob. Stwierdzam iż, czerpiesz radość z niepowodzeń uzależnionych, dowartościowujesz wewnętrznie swoje ego. Twoje ostatnie wypowiedzi są aroganckie i pełne drwin. Posiadasz bardzo poważne problemy psychologiczne, skorzystaj z pomocy psychiatry bo to nie są zdrowe emocje. Jesteś grubiański, gnuśny taki typowy cebulak cham i prostak. Tyle. have a nice day.
SATANINSIDE

THE END

Postprzez SATANINSIDE » 05 Lis 2022, 18:13

Twoje posty niosą przekaz i dają przysłowiowego łupnia, w moim temacie uważałem za cenne i dające do myślenia, ostatnie są o kant doopy. Zmień strategie albo nie pisz bez treści
SATANINSIDE

Re: THE END

Postprzez Bialymurzyn » 14 Lis 2022, 18:33

[quote="SATANINSIDE"]Zbysob. Stwierdzam iż, czerpiesz radość z niepowodzeń uzależnionych, dowartościowujesz wewnętrznie swoje ego. Twoje ostatnie wypowiedzi są aroganckie i pełne drwin.
Nie tylko Ty odnosisz takie wrażenie . W moim wątki też tylko drwina z jego strony . Tłumaczę sobie to tym ,że może on ma takie " skrzywione " poczucie humoru
Bialymurzyn

THE END

Postprzez kiedyskiedys » 14 Lis 2022, 18:50

ma, mi też kiedyś dogryzał ale dopiero po jakimś czasie zrozumiałem co on do mnie gada. Czasami warto skulić łeb i posłuchać takich którzy abstynencje liczą nie w latach a dekadach.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Re: THE END

Postprzez chłop ze wsi » 14 Lis 2022, 21:40

Sa przynajmniej dwie metody. Można kogoś opier...lić a można zrobić sarkastyczną uwagę.Zbysob stosuje to drugie ale to pewnei z racji doświadczenia zrobił się mniej zapalczywy.
Po drugie polecam panom żalącym się zwrócić uwagę na metryczkę.Daleka podróż przed wami.
No i po trzecie, jak ktoś pisze
SATANINSIDE napisał(a):Mam nadzieję że jestem wystarczająco silny
to nie dziw że śmiech ogarnia.
Forum pełne jest wpisów tych silnych którzy nie przestali grać. Jak uznali że jednak nie ma na to siły to coś zaczęło sie poprawiać.Na uzależnienie nie ma silnego , można się z nim pogodzić, zaakceptować że jest i postępować tak aby krzywdy nie robiło.
Powodzenia , bez gry.
chłop ze wsi

THE END

Postprzez zbysob » 17 Lis 2022, 07:21

Fakt , poczucie humoru mam takie jakie mam :) Nie rozumiem tylko dlaczego przejmujecie się gadaniem starego zgreda skoro jest tak fajnie ? Skoro nie podoba Wam się postaram się pisać posty bez treści czyli w Waszych tematach nie pisać. To będzie dla mnie ćwiczenie silnej woli - bardzo potrzebnej w walce z uzależnieniem od pisania bezsensownych postów :D
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

THE END

Postprzez SATANINSIDE » 17 Lis 2022, 07:35

Gdyby jednak silna wola Cię pokonała, zawsze możesz...
zbysob napisał(a):No cóż każdy ma prawo zrobić sobie kuku :P
SATANINSIDE

Poprzednia

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości