Witam

Moderatorzy: anwaz, admin

Witam

Postprzez Wsparcie » 01 Lut 2017, 13:57

Witam,
niektórzy z Was już mnie poznali ale dla tych którzy jeszcze tego nie wiedzą nazywam się Patrycja mam ojca alkoholika i hazardzistę ( w jednej osobie ). Jakiś czas temu postanowiłam otworzyć ośrodek terapii uzależnień Wsparcie w Koszalinie. Niektórzy negują moją decyzję ale ja po przejściach z ojcem wiem że dobrze zrobiłam...Mam pytanie - czy moglibyście napisać mi co sądzicie o stronie osrodekwsparcie.pl ?
Człowiekowi potrzeba dać tyle szans ile ich potrzebuje
Wsparcie

Miejscowość: Koszalin

Witam

Postprzez asia » 01 Lut 2017, 14:15

Zajrzałam.
Przeczytałam, że panie są po szkoleniach w PFST, które to przygotowują do uzyskania certyfikatu.
Na stronie jest napisane, że np. Pani Miszker jest instruktorem terapii uzależnień. A nie ma jej na liście
instruktorów terapii uzależnień, którzy uzyskali certyfikat w ramach Programu uzyskiwania kwalifikacji zawodowych przez osoby prowadzące terapię uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia w zakładach lecznictwa odwykowego, czyli programu szkoleniowego w myśl Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31 grudnia 1999 r. w sprawie organizacji, kwalifikacji personelu, zasad funkcjonowania i rodzajów zakładów lecznictwa odwykowego oraz udziału innych zakładów opieki zdrowotnej w sprawowaniu opieki nad osobami uzależnionymi od alkoholu.
Ta lista jest na stronie Parpy. Chyba że jest na innej liście, ale to podaj proszę na jakiej.
Wchodząc w ofertę liczyłam, że zobaczę ofertę leczenia czyli : czas, rodzaj pracy ( terapii ) i cenę. A tam krótkie pitu pitu o uzależnieniu ( co mogę wyczytać gdziekolwiek ) i nieprofesjonalny test 20 pytań z grup samopomocowych.
A tak graficznie to ładna strona, łatwa w nawigacji, jest ok.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Witam

Postprzez milo » 01 Lut 2017, 16:50

Ja tez zajrzalam na te stronę, i brakuje mi konkretow : ile osob jednorazowo mieści się w ośrodku, czyli le sob jednorazowo korzysta - jakie są grupy (wielkość) , jakie uzależnienia są w konkretnej grupe omawiane (np, alkoholicy 5 osob, hazardziści 5 osob, lekomani ... narkomani... seksoholcy... zajadacze.... itp) bo jak wszyscy misz masz w jednej grupie, to dlużej schodzi, trudniej się zrozumiec, dać informacje zwrotne, oraz brakuje mi cennika tak czytelnego, żebym mogla sobie policzyć, na ile dni mogę pojechać i czy ten okres czasu wystarczy mi na ogarnięcie sie , np. 6 tygodni kosztuje tyle, 8 tygodni tyle a jak przedlużone o nastepne dni, to ile za dzień.... poza tym jakie musza byc spelnione warunki do"przyjęcia" np. okres abstynencji przed przyjęciem do ośrodka.... no i czy sa przewidziane "spotkania" z rodzinami w celu popracowania nad relacjami w rodzinie, uświadomienia rodzinie, o co w tym czhodzi i jak to wygląda, co trzeba robić , by po powrocie uzależnionego do domku, mu nie "zaszkodzic".... marzyloby mi się takie podejście.... :)
Czyli - konkrety.
Pozdrawiam , Patrycjo :)
Bozena DDA/DDD, Al-Anon, SLAA, AH (i oby nie bylo juz nic więcej ) :)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Witam

Postprzez asia » 01 Lut 2017, 17:24

Tak, słusznie Milo zauważyła. Nie ma regulaminu ośrodka.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Re: Witam

Postprzez Wsparcie » 02 Lut 2017, 10:40

Bardzo dziękuję za Wasze uwagi i za poświęcony czas :) Zaczynam pracę nad zamieszczeniem tych informacji :)
Udanego dnia! :)
Człowiekowi potrzeba dać tyle szans ile ich potrzebuje
Wsparcie

Miejscowość: Koszalin

Witam

Postprzez kasiakowa06 » 09 Kwi 2021, 17:27

Ja mogę polecić https://osrodekwsparcie.pl/ . Fajne miejsce, mega specjaliści w sprawach leczenia uzależnień.
kasiakowa06

Witam

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 09 Kwi 2021, 18:23

A na jakiej podstawie polecasz? Byłaś? Bo tekst typowo influencerski...
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości