Witam

Moderatorzy: anwaz, admin

Witam

Postprzez zbysob » 12 Kwi 2020, 06:16

Skoro jestem taki normalny z zadatkami na inteligenta to może ode mnie coś się prześlizgnie :)
Marcin198 napisał(a):Ja powiedziałem wszystko to co chciałem ....niestety nic się z tego nie przyjęło

Marcin , kłopot polega na tym że to zdanie jest niestety prawdziwe. Jesteś tu żeby coś powiedzieć ale nie słuchasz. Nie skupiasz się na tym co w postach kierowanych do Ciebie jest zawarte, całe skupienie idzie w kierunku jak się odgryźć tak, żeby Twoje było na górze i wszystkim poszło w pięty. A tu jak na mitingu warto słuchać. Ale to przychodzi z wiekiem i chęcią wykorzystania doświadczeń innych ludzi. Ty na razie nie chcesz korzystać i traktujesz forum jak arenę zmagań intelektualno-pyskówkową . Nie po to jest forum i nie temu ma służyć . Pewnie napiszesz że Ty tylko odpowiadasz na zaczepki . Tylko po co? Po co chcesz przekonać całą masę ludzi których uważasz za głupszych od siebie do swoich racji ? Ponowię pytanie - czego tu szukasz, co chcesz osiągnąć ? Obawiam się że nie odpowiesz i przestanę być taki fajny :P
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Witam

Postprzez marcin_opolskie » 12 Kwi 2020, 09:16

zbysob, że Ci się jeszcze chce... szacun
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Witam

Postprzez Ula1984 » 12 Kwi 2020, 11:37

Marcin198 napisał(a):.Mi już naprawdę nie chce się tu pisać cokolwiek. Już mnie to męczy i się muszę zmuszać do odpowiedzi

Marcinie proste pytanie po co w takim razie tu jeszcze Jesteś ?
Skoro wszyscy są tępi, głupi a TY taki ZAJEBISTY to poszukaj sobie innego inteligentniejszego forum .
Według mnie Sam sobie powinienies założyć bana i wrócić jak uznasz,że to forum jest Tobie potrzebne.
Pozdrawiam :)
Ula1984

Miejscowość: Gdynia

Witam

Postprzez Marcin198 » 12 Kwi 2020, 16:33

zbysob napisał(a):Obawiam się że nie odpowiesz i przestanę być taki fajny

Nadal jestes fajny i mądry ,mimo tego swojego wpisu :)
Rejestrując się tutaj na forum w styczniu nie miałem sprecyzowanych oczekiwań, niemniej jednak nie zakładałem ,że będę tak atakowany przez większość za to ,że przestałem grać BEZ UDZIALU W TERAPII.
Gdy ujawniłem ,że nie gram i że nie byłem na terapii to automatycznie stałem się persona non grata . A czego tu szukam ? Lubię czytać historię innych hazardzistów i obserwować jak wyglądał ich upadek i jak wygląda ich powrót z kolan na nogi .Czytając przypomina mi się moja gra ,walka o pieniądze na grę ,kombinowanie żeby spalacic zbliżającą się ratę , kłamstwa ,kombinacje a w końcu praca po to żeby spłacać długi , wychodzenie na prostą i zaprzestanie grania
Marcin198

Witam

Postprzez Marcin198 » 12 Kwi 2020, 16:35

Ula1984 napisał(a):Marcinie proste pytanie po co w takim razie tu jeszcze Jesteś ?
Skoro wszyscy są tępi, głupi a TY taki ZAJEBISTY

Jestem jeszcze dlatego ,bo jest we mnie jeszcze odrobina kultury ,żeby odpowiedzieć na zadawane mi pytania .
Widzisz ,gdybyś nie zadawała pytań nie pisałbym .
A to że jestem ZAJEBISTY ,to ja tego nigdy nie powiedziałem ,to Ty Ula tak twierdzisz.
Marcin198

Witam

Postprzez miszokienka » 12 Kwi 2020, 19:03

Marcin198 napisał(a):będę tak atakowany przez większość za to ,że przestałem grać BEZ UDZIALU W TERAPII
Ja nie widzę ataków na Twoją wyjątkowość i sposób w jaki wyszedłeś z nałogowego grania, ale na sposób w jaki się odnosisz do innych użytkowników tego forum. Traktujesz pozostałe osoby jak gorszy sort, wielokrotnie obrażając i porównując do siebie.
Ponadto informacje do Ciebie czytasz w sposób wybiórczy, szukając tylko zaczepki i możliwości odgryzienia się, "wygrania z przeciwnikiem". Widzisz, ja zdrowienie z uzależnienia rozumiem jako zmianę życia na lepsze, a taka postawa to dla mnie oznaka marnej jakości życia. Ciągła walka z coraz to nowymi przeciwnikami o to, czyja racja jest bardziej mojsza, to dla mnie zwyczajna strata czasu. A czasu nie da się odzyskać.
Dla mnie nie liczy się samo niegranie, od swojego życia i od siebie oczekuję znacznie więcej. Niegranie to fundament fajnego życia, ale samo w sobie nic nie znaczy. Bo można nie grać, ale być nieszczęśliwym (chociażby z tego powodu, że "nie można grać"). Z Twojego wkładu do forum nie czerpię niczego, co mogłoby przydać się do ubogacania życia. Szkoda, że mając takie wspaniałe życie i tyle doświadczenia nie chcesz się nim podzielić.
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Witam

Postprzez asia » 12 Kwi 2020, 19:54

miszokienka napisał(a):człowiek, który przestał nałogowo grać siłą woli, a nie potrafi przestać się logować na jakimś marnym forum?

Ładne :D :D
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Witam

Postprzez Marcin198 » 13 Kwi 2020, 09:02

miszokienka napisał(a):Niegranie to fundament fajnego życia, ale samo w sobie nic nie znaczy. Bo można nie grać, ale być nieszczęśliwym

Bardzo fajnie to ująles .Podobają mi się te słowa i to prawda .Teraz już nie pamiętam ,ale wydaje mi się ,że ja sam byłem przez pewien czas nieszczęśliwy nie grając i tęskniłem za ruletką. Nadal mi jej brakuje i tęsknię czasem za obstawieniem kilku kreceń.
Ale z drugiej strony wiem ,że będę bardziej nieszczęśliwszy gdy znowu zacznę grać .
Marcin198

Witam

Postprzez milo » 13 Kwi 2020, 11:51

Marcin198 napisał(a):Nadal mi jej brakuje i tęsknię czasem za obstawieniem kilku kreceń.

widzisz - ja nie tęsknię i mi nie brakuje tego czy tamtego (grania).

Ja przyglądałam się ludziom, którzy nie tęsknią, nie wspominają czasu grania z nostalgią, nie złoszczą się na tych, co jeszcze grają.... i nie zazdroszczą tym, którzy "mogą" grać . Patrzyłam, co powoduje, ze są szczęśliwi i też tego szczęścia zapragnęłam. Patrzyłam, co oni ROBIĄ, jak żyją, jak podchodzą do siebie, do innych, do życia , do problemów i do radości .
Zaczęłam robić tak samo i zaczynam żyć spokojnie, bywają też chwile szczęścia i już nie zazdroszczę nikomu "wygranych" , nie wspominam z rozrzewnieniem przyjemnych momentów z czasu gry, nie ciągnę na siłę do leczenia tych, co jeszcze się męczą i cierpią . Nic na silę.
Chcesz - zrób :)
Ja chcę i robię .

Pozdrawiam :)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Witam

Postprzez miszokienka » 13 Kwi 2020, 18:46

Marcin198 napisał(a):ja sam byłem przez pewien czas nieszczęśliwy nie grając i tęskniłem za ruletką. Nadal mi jej brakuje i tęsknię czasem za obstawieniem kilku kreceń.

No i dlatego tu piszemy o terapii i o mitingach, bo to tam jest największa szansa na poznanie siebie, zwrócenie uwagi na to, czego sami nie jesteśmy w sobie w stanie zauważyć, a co może nam pomóc tej tęsknoty się pozbyć. Można szukać tego samemu, tylko jest to syzyfowa praca. Poza tym, skoro można w tym dostać pomoc za darmo i znaleźć tą radość z codzienności szybciej, to jakoś tak głupio nie skorzystać. No, ale rozumiem też postawę obronną, bo sam kiedyś myślałem, że terapie, psychologowie i inne tego typu bzdety to dla cieniasów i słabiaków. Taki panuje stereotyp w społeczeństwie i pewna nawet stygmatyzacja, że to nie wypada i w ogóle co ludzie powiedzą. Trochę się to już zmienia, ale jeszcze pokutuje podejście wpajane nam przez rodziców i dziadków. Dla mnie to coś podobnego do robienia za wszelką cenę domowych napraw samemu. No bo jak to, ja nie potrafię? No i właśnie - czasem są rzeczy, których nie potrafię i wolę jak zrobi to ktoś, kto to potrafi i będzie zrobione lepiej i szybciej niż gdybym rzeźbił w tym sam. Ja za to wiem, co ja potrafię i co mogę zrobić u kogoś lub dla kogoś i wiem, że będzie to zrobione porządnie i będę mógł temu komuś spojrzeć prosto w oczy.
Także tego... Może i można bez terapii, można bez mitingów. Nasuwa się tylko pewne bardzo ważne życiowo pytanie: po co? (nie mylić z: dlaczego?)
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Witam

Postprzez zbysob » 15 Kwi 2020, 07:17

Wiesz Marcin miałem tak jak przestałem palić. Jak widziałem palących albo poczułem zapach dymu. Coś w środku skowyczało. Jakaś nostalgia i chęć zapalenia, poczucia tego fajnego uczucia pierwszego porannego papierosa...
Po trzech miesiącach zapaliłem swojego ulubionego Camela (a co hazardzista sportów jarał nie będzie) i o mało się nie porzygałem po pierwszym machu ... Zgasiłem i od tego czasu już nie budzi się nostalgia tylko niesmak. Dalej lubię zapach dobrego tytoniu (zwłaszcza fajkowego jak ktoś pali) ale z daleka i tylko chwilę. Ale absolutnie nie mam ochoty zapalić. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach (nie mówię o pandemii ale generalnie o zakazach palenia prawie wszędzie) , niepalenie daje ogromny komfort i wygodę. A ja coraz bardziej sobie to cenię. Bardzo podobnie jest z graniem.
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Witam

Postprzez Sowa » 15 Kwi 2020, 08:38

:-) łyknęłam
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Witam

Postprzez Gent » 24 Kwi 2020, 07:24

Cześć, nazywam się Wacław, jestem z Warszawy. Gram prawie 5 lat.
Waclaw
Awatar użytkownika
Gent

Witam

Postprzez jaro » 24 Kwi 2020, 14:50

Hej. Chcesz przestać?
(po awatarze mozna sądzić, ze szukasz kasy na grę ;) ).
Witaj na forum
jaro

Witam

Postprzez asia » 28 Kwi 2020, 17:24

Przyszedł, zameldował się że gra i już.
Pewnie miał błysk że może jednak coś.
Oby wrócił.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości