Świeżynka

Moderatorzy: anwaz, admin

Świeżynka

Postprzez Garp » 14 Cze 2019, 18:21

Też jakiś miesiąc temudostałem bonus "rocznicowy" od buka, u którego konto byłem pewien, że zamknąłem. Przez jakieś 1.5 dnia dość mocno kusiło żeby chociaż zerknąć ile sypnęli. Na szczęście głupie myśli tak samo nagle zniknęły jak się pojawiły. Przy czy ja już 8 miesiąc kontynuuję spotkania z terapeutą i miarę możliwości wpadam na spotkania grupowe. Mnie to przede wszystkim pomaga nie zapomnieć o byciu hazardzista i prawdziwych uczuciach jakie mi towarzyszyły kiedy grałem. Także polecam terapię, jak źle by na początku Ci się nie kojarzyła.
Garp

Świeżynka

Postprzez chłop ze wsi » 15 Cze 2019, 14:35

Świeżynka- dobrze się złożyło że Garp sie wpisał na Twoim wątku. Poczytaj jego wpisy od poczatku.popatrz na daty i ile czasu zajęło mu znalezienie drogi na terapię rzetelną i oby skuteczną.
polecam ku rozwadze
powodzenia
chłop ze wsi

Świeżynka

Postprzez prezes2019 » 15 Cze 2019, 16:26

Dzięki za wasze wpisy ,pytacie co zrobiłem żeby nie grać otóż zablokowałem na kilka tygodni konto u bukmachera , słuchać motywacyjnych audiobooków. Terapia AH narazie odpada ponieważ ja pracuje na kontrakcie zagranicznym i dopiero za 2 miesiace bym miał możliwość spotkania. Bardziej rozważam wizytę u terapełty (psychologa - ktoś może polecić kogoś z Krakowa). Blokada ma na celu ochłonąć , spowolnić, dodatkowo zastopować czyszczenie konta z kasy żeby nie popaść w tarapty. Tak jak wcześniej pisałem suma przegranych z poprzedniego roku była taka przystępną ( poprostu jakiś % rocznych zarobków przeznaczony na rozrywkę). Zawsze staram się kontrolować finanse i poprostu jak widziałem kwotę którą wydałem w tym roku miałem głowę pełną myślić "musisz odrobić". Doszedł to tego jeszcze pozorny sukces [mod.S](wypłaciłem to). Narodziły się myśli jeszcze troszkę i odbiore co mi zabrano. Niestety grałem codziennie wygrywałem i przegrywałem wtedy się otrząsnołem i zablokowałem konto.
Zrobiłem rachunek łączna suma postawionych pieniędzy ponad 400tys. - zwrot prawie 400 zobaczyłem że rekreacja z poprzedniego roku przerodziła się w coś niebezpiecznego. Dlatego tutaj wszedłem na forum.

Może się mylę (albo to tak z filmów ) że na spotakiu trzeba powiedzieć jestem uzależniony. Ja tego nie czuję wieć powiedzenie tak jakoś nie ma sensu dla mnie. Pewnie ktoś powie że muszę sięgnać dna. Strach, obawa, uczucie porażki stopuje mnie żebym nie zszedł poniżej pewnego poziomu.

Dziękuję za wszelkie słowa otuchy jak również negatywne opinie.

PS. Będe zaglądał czasem i czytał kolejne wątki a teraz czas zająć się naprawianiem życia.
Trening , motywacja, dobry film. Życze miłego weekendu.
Ostatnio edytowany przez Sowa, 15 Cze 2019, 22:52, edytowano w sumie 1 raz
Powód: kwoty wygranych
prezes2019

Świeżynka

Postprzez marcin_opolskie » 15 Cze 2019, 16:41

prezes2019 napisał(a):...słuchać motywacyjnych audiobooków

jak to młodzież w dzisiejszych czasach mówi: jebł.m :shock:
jakie to śmiesznie proste, terapeuci pójdą z torbami...
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Świeżynka

Postprzez miszokienka » 15 Cze 2019, 17:42

Niektórzy to pewnie i na sraczkę słuchają motywacyjnych audiobooków ;)
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Świeżynka

Postprzez Sowa » 15 Cze 2019, 23:11

Spróbuję jeszcze raz, choć pewnie teraz jeszcze nie dotrze, ale może za jakiś czas...
Uzależnienie od hazardu jest poważną, śmiertelną chorobą, którą w tej chwili lekceważysz. My, hazardziści, kończymy w więzieniach, psychiatrykach, albo śmiercią samobójczą. Oczywiście nie dziś, nie jutro, ale to równia pochyła. Jeśli się na niej znalazłeś, a wszystko wskazuje, że tak, Twoja przyszłość jest do przewidzenia. I nie obrażaj się przypadkiem na chłopaków, że się podśmiewają, bo napisałeś coś w stylu:
mam raka, lekarz nie wchodzi w grę, na razie stosuję muzykoterapię.
Możesz swoją chorobę zatrzymać leczeniem w poradni leczenia uzależnień. Wystarczy w google wpisać.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Poprzednia

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości