Witam wszystkich

Moderatorzy: anwaz, admin

Witam wszystkich

Postprzez dzban2 » 04 Sie 2020, 10:04

Hazardzista93 napisał(a):Nie zapłaciłem rachunków w tym miesiącu strach i panika związana z konsekwencjami jakie teraz beda nie pozwalaja mi funkcjonować, czuje lęk jak mam wyjść z pokoju. Jest tragicznie nikogo jeszcze nie informowałem

z autopsji napisze , ze to nie pomaga , poinformuj wszedzie tam gdzie trzeba , najlepiej powiedz prawde a sprawy sie uloza powoli , moze wroci spokoj i bedziesz mogl normalnie funkcjonowac ,,,, taka kolezenska porada

pozdro
dzban2

Witam wszystkich

Postprzez kiedyskiedys » 04 Sie 2020, 17:41

Kase i piecze nad finansami , dostep do rachunku karty dowody osobiste oddac zaufanej osobie. Jesli nie masz to wrocic do Polski i ratowac swoje zycie idac na terapie.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Witam wszystkich

Postprzez Hazardzista93 » 06 Sie 2020, 15:26

Potrzebuje 10 tys zl na juz zeby opłacić zaległe rachunki w tym czynsz za mieszkanie, moge skonczyc bez dachu nad głową bo juz sie spóźniam drugi miesiąc, ta kwota jest kolosalna i nikt z rodziny mi tyle nie pozyczy bo poprostu nie ma takiej kwoty pożyczyć. W banku juz wyczerpałem swoj limit, tak wiec nie wiem co robić ciśnienie we mnie rośnie co raz bardziej musze sie powstrzymać od placzu w pracy.
Hazardzista93

Re: Witam wszystkich

Postprzez chłop ze wsi » 07 Sie 2020, 15:49

I tu wyraźnie widać że jestes uzależniony. forumowicze o terapii a TY o pieniądzach. I myślisz że te 10 tysi(jak teraz mawiają)rozwiąze twoje problemy ? odsunie o miesiąc, może trzy. I wrócą jeszcze większe. Rzuć wszystko i jedź na terapię.Piszesz:
Hazardzista93 napisał(a): ta kwota jest kolosalna i nikt z rodziny mi tyle nie pozyczy bo poprostu nie ma takiej kwoty pożyczyć. W banku juz wyczerpałem swoj limit,

Jeszcze rodzinę chcesz na hazardowe wydatki naciągnąć? Nie wstyd Ci ?
Idź na terapię, może pomoże.
Odwagi
chłop ze wsi

Witam wszystkich

Postprzez kiedyskiedys » 07 Sie 2020, 15:50

Hazardzista93 napisał(a):tak wiec nie wiem co robić

Już to napisałem ale powtórzę. Na pewno nie to co do tej pory
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Poprzednia

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości