Witam, jestem uzależniony.

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez Kapelusz5 » 19 Maj 2021, 09:22

Cześć, jestem osobą uzależnioną. Mam 23 lata i należę do wspólnoty NA od 3 lat i działam na programie NA, lecz prócz środków zmieniających świadomość jestem też uzależniony od hazardu. Od czasu gdy przestałem brać wszelkie środki zmieniające świadomość bardzo dużo zmieniłem w swoim życiu. Mam swój dom, pracę, w sferze finansowej jest wszystko ok, relacje z rodziną też mam dobre. Moją pasją jest sport gram w piłkę nożną w klubie, uwielbiam wszystkie sporty drużynowe koszykówkę, hokej, siatkówkę, piłkę ręczną, a także grę Counter Strike na arenie esportowej co przełożyło się na to, że w bardzo wczesnym wieku przez swojego ojca, który obstawiał mecze też zacząłem to robić. Znam się na tym, uwielbiam oglądać mecze i stwierdziłem że jest to moje hobby. Ostatnie lata gdy już trafiłem do wspólnoty NA, nadal obstawiałem i nie widziałem w tym nic złego zwłaszcza że grałem za małe stawki, a udawało się wygrywać. Pod koniec zeszłego roku straciłem trochę kontrolę i w tydzień przegrałem 1000 zł. Załamałem się trochę, ale udało mi się je odzyskać i powiedziałem sobie, że już do tego nie wrócę. W marcu 2 miesiące temu gdy wracałem ze sparingu rozmawiałem z kolegą o jednym meczu i skusiłem się aby obstawić kupon za 50 zł. Od tamtego momentu przez 2 miesiące aż do niedzieli codziennie obstawiałem kupony z analizą i była to moja motywacja do życia. Gdy szedłem do pracy, gdy jechałem na trening, byłem na mitingu online NA czy cokolwiek robiłem musiałem mieć obstawiony kupon. Przez te 2 miesiące straciłem dużo sił na to. Moje relacje z ludźmi poszły na bok, nie potrzebowałem nikogo. Cały czas oglądałem mecze, w nocy budziłem się i oglądałem NHL i NBA. Przez ten cały okres był moment że straciłem 2000 zł, aż doszło do tego że byłem 2500 do przodu. Straciłem wszystko i wyszedłem na 0. Jestem czysty od poniedziałku od hazardu. Jest mi bardzo ciężko, bo mam wiele obtłumaczeń, z pewnością pójdę na miting AH już zadziałałem w tej sprawie. Jak w kwestii zdrowienia z narkotyków i wszystkich substancji zmieniających świadomość miałem silną motywację, tak w tej kwestii jest mi bardzo ciężko, bo trochę straciłem sens. Boli mnie ta strata, ale nie mam kompletnie nad tym kontroli i nie chce aby moim życiem kierował hazard i miał mi dawać kopa do działania, zwłaszcza że mam świadomość iż w końcu może dojść do tego, że mogę stracić wszystko, bo to przebiegła choroba.
Kapelusz5

Postprzez Sowa » 28 Maj 2021, 00:17

Cześć Kapelusz
Niestety prawdopodobnie zamieniasz jedno uzależnienie na kolejne :-(
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość