Mundurowy hazardzista

Moderatorzy: anwaz, admin

Mundurowy hazardzista

Postprzez Mundurowy30 » 26 Maj 2021, 23:12

Mam 30 lat. Problemy z hazardem mam już na pewno od 15 lat, czyli połowa moja życia. Zacząłem bardzo szybko jako dzieciak a dzisiaj jestem dorosłym mężczyzną. W wieku 25 lat skończyłem trzymiesięczną terapię dzienną. Coś tam dało, ale tylko na chwilę. Miałem żonę, już nie mam. Później pojawił się kolejny związek, szczęśliwy który trwał 2 lata. Oczywiście przez hazard wszytko się skończyło. Nie przez brak miłości a przez moje mataczenie i brak zaufania z drugiej strony. Jestem w trzecim związku, prawdziwa miłość mam wrażenie.... Tego już nie chce popsuć. Jak to hazardzista przegrałem setki tysięcy złotych, spłaciłem mnóstwo długów. Aktualnie zostało mi około 20 tysięcy, więc to już naprawdę końcówka w porównaniu do tego co miałem. Niebawem wprowadzam się razem z dziewczyną na wynajem, nie chcę jej zawieźć. Mimo, że wie iż miałem z tym problemy, ale nie na taką skalę. Mam wsparcie w niej oraz rodzinie, rodzice wiedzą wszytko. Pracuje na co dzień w Policji, więc nie mogę chodzić na terapię dzienną tam gdzie mieszkam, nie mogę przebywać z ludźmi, których na co dzień zatrzymuje. Finanse oczywiście mocno ograniczone na prywatne leczenie. Ale coś trzeba wybrać żeby nie stracić ukochanej oraz pracy. Co zrobić? Bo znów zaczynam sięgać dna.
Mundurowy30

Mundurowy hazardzista

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 27 Maj 2021, 07:13

Mundurowy30 napisał(a):Pracuje na co dzień w Policji, więc nie mogę chodzić na terapię dzienną tam gdzie mieszkam, nie mogę przebywać z ludźmi, których na co dzień zatrzymuje

A do lekarza tego samego możesz chodzić?
Jest jakiś przepis, który zabrania? Ja nie pamiętam, aby na mojej terapii byli kryminaliści w ilości większej niż przeciętna, to stereotyp, patologia raczej się nie leczy.
Mnie to na zwykłą wymówkę wygląda.
Jak nie możesz, lub nie chcesz, tam gdzie mieszkasz, to idź gdzie indziej.
Fajnie że chcesz coś robić, ale na wstępie już zakładasz, że jak mundurowy, to masz inaczej. Masz tak samo.
Co robić? Leczyć się za wszelką cenę (nawet pracy), bo hazard nieleczony "zmiecie Cię z planszy" szybciej niż myślisz.
Btw. Mi też pierwsza terapia pomogła na chwilę, dopiero druga zatrybiła. Nie zniechęcaj się. Działaj
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Mundurowy hazardzista

Postprzez Sowa » 27 Maj 2021, 11:17

Mundurowy30 napisał(a):Pracuje na co dzień w Policji, więc nie mogę chodzić na terapię dzienną tam gdzie mieszkam, nie mogę przebywać z ludźmi, których na co dzień zatrzymuje.

Tak, tak, na terapiach sami kryminaliści, menele i bezdomni.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Mundurowy hazardzista

Postprzez Mundurowy30 » 27 Maj 2021, 15:42

Nie twierdzę, że są tam ludzie tylko z marginesu społecznego. Przeżyłem jakąś tam terapię i wiem jak to wygląda. Nie wrzucam wszytkich do jednego worka. Ale mimo wszytko dużo takich osób tam przebywa.
Mundurowy30

Mundurowy hazardzista

Postprzez milo » 27 Maj 2021, 23:02

a kto każe mówić, gdzie pracujesz ?
Ja nigdy nie pytalam nikogo z grup, skad jest, gdzie pracuje, czy w ogóle pracuje... to nieważne .
Zresztą.... poza terapiami masz mitingi Anonimowych Hazardzistów, tam juz na pewno nic nie musisz mowic o danych personalnych ...mundurówka ? a co za różnica - jaka "mundurówka" ... też w pracy chodzę w "mundurze" :) Jednak nie mieszam spraw prywatnych ze slużbowymi i nie mam na czole napisane, jakie mam "...izmy".
Poza tym nikt od Ciebie na mityngu nie może wymagac ani ubezpieczenia, ani żadnych danych osobowych - do czegokolwiek. Wchodzisz i jesteś "janek", "Kazik" czy "Grzesiek" i to wszystko - zresztą imie też możesz sobie podawać drugie czy trzecie - bylebyś na to imię reagowal , jak ktos się do Ciebie odezwie :)

Miasto ?
Jest tyle miast w Polsce.... na świecie... no i są mityngi na internecie - tam nie musisz nawet wlączać kamerki...

Kto chce - szuka sposobu , kto nie chce - szuka powodu.
Chcesz ?

Na necie mityngi są kilka dziennie :)
Czytaj Forum... pisz w tematach i mozesz pisać do kogoś na priv. Na pewno ktoś odpowie. Da namiary. Kontakty. Podpowie, gdzie,co i jak...
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Re: Mundurowy hazardzista

Postprzez chłop ze wsi » 28 Maj 2021, 20:47

Mundurowy30 napisał(a):Nie twierdzę, że są tam ludzie tylko z marginesu społecznego. Przeżyłem jakąś tam terapię i wiem jak to wygląda. Nie wrzucam wszytkich do jednego worka. Ale mimo wszytko dużo takich osób tam przebywa.

Śmiem twierdzić że wiele osób uzależnionych weszło w konflikt z powodu właśnie swojego uzależnienia. Czy to hazard, czy narkotyki, czy alkohol- wszystko kosztuje, w nadmiarze kosztuje często za wiele. Wtedy chorob apodsuwa mysl "łatwego" zdobycia funduszy. A stąd łatwo już o bliski kontakt z policją.
Ja sądzę że kombinujesz, chcesz leczyć się skrycie.
A to pierwszy krok do niepowodzenia. tak to widzę.
Powodzenia
chłop ze wsi

Mundurowy hazardzista

Postprzez zbysob » 11 Cze 2021, 04:38

To tylko nam samym wydaje się że świat kręci się wokół naszej własnej dooopy :)
Bierzesz urlop i zasuwasz na terapię na drugi koniec polski :)
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Mundurowy hazardzista

Postprzez kiedyskiedys » 04 Lip 2021, 09:04

Z opisu nie wynika, ze grasz a piszesz ze znow siegasz dna. To jak to jest?
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Mundurowy hazardzista

Postprzez mark » 09 Lip 2021, 00:26

Witam. Czy aby na pewno bliscy o wszystkim wiedzą ? Bo skąd to dno ? Nie wiem skąd jesteś , ale jak chcesz to znajdziesz pomoc , wszędzie . Tylko chciej .
mark

Miejscowość: Wielkopolska

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości