MEETING W GDAŃSKU !!!!!!

Moderatorzy: anwaz, admin, krzysiek36

MEETING W GDAŃSKU !!!!!!

Postprzez PIOTREK » 07 Gru 2005, 14:05

No kochani
ja już widzę ze dionizis sie deklaruje na postach
Ja też
Rozmawiałemz Waldkiem i tez ma przyjść

A WIEC mówiać krótko w ten piątek na Zakopiańskiej godz 18. odbędzie sie min,. trójosobowy meeting w Gdańsku !!!!

Jak to Andrzej stwierdził - niech Gdansk rosnie w siłe !!

do zobaczenia na meetingu !!!!
PIOTREK

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez anwaz » 07 Gru 2005, 14:51

To super. Rozumiem że w tym temacie będziecie się dzilić z nami swoimi doświadczeniami z Gdańskiej grupy AH. Zyczę powodzenia i pozdr........ANWAZ...........
Awatar użytkownika
anwaz

Miejscowość: Poznań

Postprzez admin » 07 Gru 2005, 20:04

macie materiały do prowadzenia mitingu?

admin
Awatar użytkownika
admin

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Buzz » 23 Lut 2006, 01:44

Witajcie !! Jestem zainteresowanym meetingiem w Gdańsku!!Mogę (muszę!!) być w Gdańsku w już w ten piątek .Umówmy się !! Pozdrawiam!! Mój mail : hazard102@vp.pl
Awatar użytkownika
Buzz

Miejscowość: pomorskie

Postprzez admin » 23 Lut 2006, 07:27

Drogi Buzz

Nie musisz się umawiać - po prostu jedż tam.
Adresy mitingów znajdziesz też na stronie głownej.

admin
Admin
Awatar użytkownika
admin

Postprzez Buzz » 23 Lut 2006, 11:15

Witajcie !! Już wstałem po wczorajszym dniu (!!)Wróciłem , jak zwykle w nocy ! Dzień spędziłem w przytułku dla stkniętych.Zabawa była na Tip_Top! Po drodze postanowiłem , w akcie desperacji przyznać się żonie o przegranej, co uczyniłem.Z resztą tego się domyślała.Po "rozmowie" powiedziała mi o tym (już naszym) forum.Disiaj juz "ostygłem" i , uwaga !, zdecydowanie jadę na miting AH w Gdańsku.Muszę tylko jeszcze wiedzieć , jaki jest koszt i gdzie (nie chodzi o adres) się to odbywa?Może trzeba się do tego jakoś przygotować?Pozdrawiam-Buzz.
Awatar użytkownika
Buzz

Postprzez anwaz » 23 Lut 2006, 13:37

Witaj Buzz nie wiem o jakich kosztach mówisz czy o kosztach biletu autobusowego czy paliwa do samochodu. Bo tylko takie koszty wchodzą w grę. Uczestnictwo w mityngu AH jest calkowicie bezpłatne i dobrowolne przeczytaj sobie dwanascie kroków i dwanaście tradycji AH. Znajdują się na stronie głownej. Myślę że jak pójdziesz na mityng to będziesz też mógł się dowiedzieć w jakim ośrodku leczenia w Gdańsku leczą hazardzistów(też bezpłatnie) Z tego co się orientuje to na mityng chodzą w tej chwili przyjaciele którzy uczęszczają na taką terapię. Pozdr...ANWAZ.....
Uczę się żyć od nowa
i poznaje siebie na nowo
Awatar użytkownika
anwaz

Postprzez Dionizos » 24 Lut 2006, 23:31

Cieszę się buzz102 że byłeś dzisiaj na mityngu. Mam nadzieję że zobaczyłeś że nie gryziemy :) Dziękuję że byłeś :) Trzymaj tak dalej.....
Awatar użytkownika
Dionizos

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez Buzz » 25 Lut 2006, 00:40

Witajcie !! Byłem w Gdańsku na mitingu!! Rewelacja !! Niby zwykłe spotkanko we czterech , ale dało mi tyle do myślenia , że aż strach.Niby pierdółka , ale b.wazna rzecz , to np. to , że wymieniliśmy się telefonami i już jak wracałem , Daniel , jeden z uczestników zadzwonił , czy "spokojnie" dojeżdżam do chatki.Było mi b.miło , że ktos wreszcie rozumie ,że może być inaczej.Jest mi lżej.Był to mój pierwszy dzień walki.Pełen optymizmu kładę się spać.Wstanę rano , bo przecież jutro pierwszy dzień Wolności.Pozdrawiam kolegów z Gdańska !! Trzymajmy za siebie kciuki!!
Awatar użytkownika
Buzz

Postprzez asia » 25 Lut 2006, 14:35

Buzz102, dziękuję Ci bardzo za Twój post.Uśmiecham się teraz do tego ekranu,cudnie jest czytać takie radosne wieści:) Trzymaj się ciepło!
asia

Postprzez anwaz » 25 Lut 2006, 17:35

buzz102 napisał(a):Był to mój pierwszy dzień walki.
Cieszę się Buzz że podjąłeś działanie. Mam do ciebie tylko jedną prośbę nie walcz walka z hazardem jest skazana na klęskę. Moja rada powtarzaj sobie co rano pierwszy krok. Uznałem że jesteem beżsilny wobec hazardu i przestałem kierować własnym życiem. W zrozumieniu swojej beżsilności tkwi siła wierz mi. Ja przez siedem długich lat próbowałem walczyć i ciągle przegrywałem. Dopiero jak uznałem swoją bezsilność i poddałem się pod działanie innych: terapeuci, koledzy z grupy AH, a na samym końcu dorosłem też do uznania jeszcze wiekszej siły która działa w moim życiu. Życzę ci wytrwałości na nowej drodze. Pozdr cały Gdańsk...ANWAZ....
Uczę się żyć od nowa
i poznaje siebie na nowo
Awatar użytkownika
anwaz

Postprzez andrzej.aha » 25 Lut 2006, 20:44

Podpisuję się pod słowami Anwaza - areszta w moim podpisie, na codzień utwierdzam się , ze to co w nim to realna prawda i sprawdza się.
Wierzę,...., Wątpię,.... Szukam...
andrzej.aha

Postprzez Buzz » 26 Lut 2006, 04:41

Dzięki za posty!!Wczoraj (sobota)byłem w Elblągu było o.k.Dzisiaj jadę do Warszawy !! Z Warszawą zawsze miałem kłopot.Niemogę zasnąć.Boże , jak ja potrzebuję siły !! Jestem jak na ciężkim kacu (fizycznie żle się czuję) , ale jak Warszawa mnie nie powali , to będzie rewelacja.Dzisiaj zaczyna się drugi dzień Wolności?W Warszawie będę od 17-tej i przejeżdżam niestety przez Jerozolimskie :-(.Naprawdę się boję.Jestem rozbity.Po 15-tu latach pierwsza serio próba. Po rozmowie z Dionizosem (in persona , na mitingu) byłem pełen optymizmu.Jak wrócę napiszę prawdę.Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez Buzz 26 Lut 2006, 13:44, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
Buzz

Postprzez Buzz » 26 Lut 2006, 23:54

Hej! Byłem w Warszawie.Dzięki Anwaz za dobre słowo i wsparcie przez telefon.Wróciłem cały happy!!Pierwszy raz od dwóch lat jak jeździłem regularnie do Wa-wy nie patrzyłem w zakazane miejsca , tak jak mi doradziłeś i PIERWSZY RAZ od dwóch lat je OMINąłEM :-)!! Tak sobie zorganizowałem wyjazd , aby nie mieć możliwości grania.UDALO SIE !!!!Dzięki za sms-y i rozmowę !! Pozdrawiam wszystkich Buzz-(looz).
Awatar użytkownika
Buzz

Postprzez Buzz » 02 Mar 2006, 13:42

Cześć !! :-) !! W tym tygodniu mam jeden problem !! Muszę kupić kawę na miting AH w Gdańsku i zastanawiam się jaką?Dionizos , Daniel i Andrzej (a może będzie nas więcej?!) mam nadzieję , że nie zawiedziecie mnie i spotkamy się ponownie.Słyszałem też o Piotrku i Waldku przyjdźcie , ja stawiam kawkę . Jutro osiemnasta 00 Zakopiańska !! Dziś szósty dzień abstynencji!! Dawno nie było tak długo , bo nawet z grypą "jeździłem do lekarza".Mówię Wam jak się dziwnie czuję (dobrze!).Kupiłem już parę rzeczy , odebrałem parę zastawów.Mam zbyt dużo czasu,ale podejrzewam ,że przy odpowiednim wsparciu mojej grupy AH i z tym sobie poradzę.Daniel umówił mnie (pomimo braku ubezpieczenia) na spotkanie z panią z przychodni, więc się cieszę , że niema rzeczy niemożliwych.Pozdrawiam wszystkich Buzz(looz).
Awatar użytkownika
Buzz

Następna

Wróć do Mitingi,spotkania AH i ośrodki leczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość