o co proszę Pana Boga

Moderatorzy: anwaz, admin

o co proszę Pana Boga

Postprzez milo » 09 Lut 2017, 12:03

No to ja dorzucę swoje :
Moja Siła Wyższa jest WSZĘDZIE, nawet w ludziach.
Nie jest to ani ON ani ONA - bo po co Sile Wyższej płeć ? Przecież nie musi się rozmnażać :) Skoro wszystko może , to może stworzyć sobie nastepne "dzieci" z czegokolwiek, nie musi przecież z "błota" , "prochu ziemi" , jak nas....
Skoro MOŻE wszystko, to nie ograniczam juz JEJ/JEGO w jakikolwiek sposob, nie określam bo to ogranicza, a przecież to rozum jest ograniczony , pojmowanie ludzkie jest ograniczone, są na swiecie rzeczy , o których się .... itd. itd.
Ale zauważyłam jedną ciekawą rzecz : moja Siła Wyższa ... ma poczucie humoru :) :) :) i nareszcie wiem, skad ja mam poczucie humoru :) właśnie od NIEJ/NIEGO.
Wyobrazam sobie, że cały nieogarniony wszechświat (ten wiekszy niz ziemia:) ) to jest JEJ/JEGO poaskownica, w ktorej sie po prostu dobrze bawi.... ale ze jestesmy dziełami z miłości - to po prostu nas nie wyrzuca.... bo kocha .... a przecież "nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo".

Wiec ... ja wierzę, ze Jest Ktoś, Kto mnie KOCHA :)

O co proszę JĄ/JEGO ?
"Złap mnie za rękę i prowadź"
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

o co proszę Pana Boga

Postprzez Skorbek1811 » 10 Lut 2017, 09:04

U Nas mamy jednolite spoleczenstwo i Jedna religie przynajmniej tak bylo moim miescie kiedy wyjezdzalem wiec za bardzo wyboru Nie ma Jedynie Mozna wybrac do kogo mozemy Sie modlic bo mamy Trojce Swieta.Albo zostac ateista. Bylem wychowany w wierze katolickiej chodzilem do kosciola ale bardziej zeby nie zrobic przykrosci najblizszym Co i tak nie wyszlo z wiadomych wzgledow Musi byc ktos zly lub Cos zle zeby bylo mozna zobaczyc dobro . Po spedzeniu 10 lat za granica wsrod roznych warst spolecznych i kulturowych w tym pol roku bezdomnosci namiot na obrzezach miasta w parku czerpania wiedzy i doswiadczenia na zywo nie z telewizji inaczej definiuje pojecie Bog
„Dzisiaj to słowo wygranych, a jutro przegranych”.
Skorbek1811

o co proszę Pana Boga

Postprzez Kawa » 10 Lut 2017, 13:39

U mnie było tak, że przed graniem miałem przynajmniej nerwicę. Chodziłem do kościoła i mówiłem weź to ode mnie. Nie pomogło. Później wyjechałem za granicę i jakoś się unormowało, ale i tak hazard wszedł. Ja nie proszę Boga o nic. Ja chce, bo mam wolną wolę. W Biblii jest powiedziane, tak jak rzekniesz, tak się stanie.
Abstynencja to nie trzeźwienie. Trzeźwienie to abstynencja + ...
Awatar użytkownika
Kawa

o co proszę Pana Boga

Postprzez tomasz.hazardzista95 » 09 Mar 2017, 22:49

Proszę Boga o to abym mógł poznawać co ma dla mnie zaplanowane, abym prowadził swoje życie tak żebym osiągnął cel- czyli życie wieczne po śmierci. Nie mówię tutaj, że od kiedy zdecydowałem się na naprawę swojego życia, podjęcie terapii jestem idealnym i przykładnym człowiekiem. Gdy moje uzależnienie się rozwijało traciłem wiarę w Boga, w Siłę Wyższą, do tego stopnia, że miałem natrętne myśli: skoro Bóg nie chce Ci dać wygranej- pomódl się do szatana. Na szczęście nie zrobiłem tego. Straciłem jednak wiarę w Boga, w to, że istnienie coś ponad zyciem ludzkim, potem już całkowicie w sens życia. Wyrządziłem bardzo dużo zła, kłamałem, kradłem, oszukiwałem. I gdy nie miałem się już gdzie podziać a straciłem bardzo dużo przez hazard, wtedy Bóg wyciągnął do mnie rękę. Nie mam teraz żadnych wątpliwości że Bóg jest w moim życiu i bardzo pomaga mi w tym moim odradzaniu i naprawianiu zła. Proszę Go o pomoc w tym moim zdrowieniu z nałogu hazardu, o to żeby był przy mnie i gdy będzie ciężko żeby mnie chronił. I co najciekawsze taką pomoc otrzymuję. Naprawdę - wystarczy uwierzyć i po prostu poprosić,
" Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam".
tomasz.hazardzista95

Poprzednia

Wróć do O czym chciałbym powiedzieć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość