Fantastyczny stan

Moderatorzy: anwaz, admin

Fantastyczny stan

Postprzez emjot » 17 Lip 2017, 19:32

Witam. Chciałbym podzielić się z Wami swoim fantastycznym samopoczuciem :D . Widzę coraz więcej jasnych stron życia. Moje dzieci, rodzina, która pomimo całej strasznej przeszłości nie odwróciła się ode mnie. Przyjaciele, którzy pomimo moich obaw pozostali przy mnie i ponownie mi zaufali. Powrót do Boga. Prosta fizyczna praca, która daje mi mnóstwo satysfakcji i pozwala opłacić alimenty oraz podstawowe potrzeby. Relaks nad wodą podczas wędkowania i podziwianie przyrody. Moje 23-letnie auto, które nie wymaga drogich napraw. Aby dostrzec te wszystkie pozytywy, potrzebowałem półtorej roku terapii i abstynencji. I oby ten stan trwał jak najdłużej. Ostatnio odkryłem, jak miło jest odświeżyć stare znajomości i bez zażenowania i wstydu opowiedzieć swoją historię. Otrzymać wsparcie i dodatkową motywację do dalszego zdrowego życia. A wszystko dzięki świadomości o swojej chorobie, szczerości i wierze w Boga. Gdzieś dalej pozostały powoli spłacane długi i trudna relacja z byłą żoną. Życie jest piękne. Pozdrawiam wszystkich.
emjot

Fantastyczny stan

Postprzez marcin_opolskie » 17 Lip 2017, 20:49

Fantastyczny post :D Gratulacje, kolejny dobry przykład dla wszystkich wątpiących czy warto działać... otóż wart.
pogody Ducha. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Fantastyczny stan

Postprzez asia » 17 Lip 2017, 22:05

Emjot, bardzo mi się podoba to co piszesz :)
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Fantastyczny stan

Postprzez miszokienka » 17 Lip 2017, 22:14

Fantastyczne jest to życie. Mi też się podoba to, co piszesz i jak o tym piszesz. Jest tyle fantastycznych elementów, które warto dostrzegać.
Pozdrawiam :)
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Fantastyczny stan

Postprzez tojatoja » 17 Lip 2017, 22:56

:)
tojatoja

Fantastyczny stan

Postprzez Aga43 » 18 Lip 2017, 13:44

Tak emjot,życie jest piękne gdy żyć się umie!
Gratulacje i oby tak dalej.
Aga43

Miejscowość: Toruń

Wróć do O czym chciałbym powiedzieć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości