Sposob na dola

Moderatorzy: anwaz, admin

Sposob na dola

Postprzez Jakub50 » 19 Wrz 2017, 15:39

Czy jest jakis magiczny sposob na dola, niby nic sie nie wydarzylo zlego , ale mam strasznego dola nie jest to tez zmeczenie chyba czuje sie coraz bardziej samotny I ciraz czesciej sobie to uswiadamiam.
Jakub50

Miejscowość: Łódź

Sposob na dola

Postprzez Warszawiak » 19 Wrz 2017, 15:44

Mi pomaga proste działanie. Od sprzątania w domu, zmywania po ćwiczenia fizyczne. Jeszcze posłuchać muzyki, którą lubię a dawno nie słuchałem. Obejrzeć dobry film. Krótko mówiąc oderwać się od samego siebie i swoich myśli. Działać.
Chciałem budować piętra nie widząc, że fundament się sypie...
Awatar użytkownika
Warszawiak

Sposob na dola

Postprzez milo » 19 Wrz 2017, 15:47

magiczny, powiadasz ?
hm....
jeden magiczny znam :) pomagaj innym w wychodzeniu z uzależnienia, w utrzymaniu abstynencji, wspieraj ich, motywuj.
Ten magiczny sposób pomaga na MOJEGO dola. Robię to w ten sposób, że chodzę na mityngi, mówię o sobie, słucham innych i daję im odczuć, że ROZUMIEM, daję mój numer telefonu i czasem gadam przez telefon. Mi pomaga. Może i Tobie pomoże....
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Sposob na dola

Postprzez mnich » 19 Wrz 2017, 16:05

Gdzieś ten milutki głosik słyszałem,na pewno nie przez telefon :wink:
Może czujesz osamotnienie 8) nie jesteś sam przecież 8)
Awatar użytkownika
mnich

Sposob na dola

Postprzez Sowa » 19 Wrz 2017, 23:29

Jakub50 napisał(a):coraz bardziej samotny

Jakub, samotność to bardzo "specjalny" stan i prowadzi do "specjalnych wydarzeń" więc nie umniejszaj tego. Masz sporo do przepracowania w temacie. A na teraz: masz telefon? to bierzemy do łapki i dzwonimy :-)

Milo, czyli załatwiasz doła, gdy czujesz się potrzebna? zastanawiam się, co w przypadku, gdy nie dostajesz takiego potwierdzenia od innych? bo to chyba w parze idzie. Co wtedy?
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Sposob na dola

Postprzez miszokienka » 20 Wrz 2017, 07:26

Jakub50, tak sobie myślę, że sposobem na samotność jest wyjście do ludzi. Trwanie w czynnym uzależnieniu lub bojaźliwe izolowanie się z powodu wstydu u mnie spowodowały katastrofalne skutki dla moich znajomości. Na początek poznałem sporo nowych osób na terapii. Fajnych, życzliwych, pomocnych i przede wszystkim takich, którym zależy na tym samym co mi. To na początek.
Ja w dalszym ciągu jestem na etapie "oddziczania", bo byłem straszliwie wyizolowany.
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Sposob na dola

Postprzez milo » 20 Wrz 2017, 14:18

Sowa napisał(a):zastanawiam się, co w przypadku, gdy nie dostajesz takiego potwierdzenia od innych? bo to chyba w parze idzie. Co wtedy?

wcale nie muszę dostać potwierdzenia od innych :) działa z nim i bez :) dlatego właśnie jest "magiczne", bo działa, chociaż ja nie wiem, JAK .

iść do ludzi - to mój sposób na doła.
Jak nie mogę iść, to dzwonię .

a jak już nikt nie odbiera, to mam forum ;)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Sposob na dola

Postprzez Gambit » 18 Wrz 2019, 09:32

Ja zawsze jak jestem w dołku pomaga mi muzyka... wszelkie jej gatunki...
Gambit

Wróć do O czym chciałbym powiedzieć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość