Witam - live realacja początku zdrowienia

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez Zibi0000 » 27 Sty 2019, 07:08

Dzięki... Upadłem, ale nie będę leżał - wstaję

Dobrego dnia dla Was
Zibi0000

Postprzez Sowa » 29 Sty 2019, 21:46

Ale godzin nie podałeś! zawiedziona jestem
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Postprzez zbysob » 30 Sty 2019, 23:20

miało być life .... a tu duuuupa i to z playbacku :P
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Postprzez ula.h » 01 Mar 2019, 13:39

A jakiś link do relacji online jest?
słowa nigdy nie będą większe niż czyny
Awatar użytkownika
ula.h

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Zibi0000 » 30 Maj 2019, 06:27

Co mam powiedzieć ? Taplam się w tym gównie niemiłosiernie... Uparty jestem i zawsze do wszystkich wniosków dochodziłem sam - to chyba źle, bo dłużej czasu zajmuje mi myśl o tym, że nie ma innego wyjścia jak praca nad sobą i grupa. Tymczasem minęło 5 miesięcy, a ja jak byłem w gównie tak jestem... Niby przez ten czas więcej zarobiłem niż przegrałem, ale to nie o to chodzi przecież - brakuje tej normalności jednak... I niestety ciągle są rozmyślania nad tym ile to już człowiek przegrał....i dalej gram...

Dziś, teraz emocje już opadają...pozostaje problem. Ale czy jestem gotów na zmianę jeśli moim głównym problemem wciąż są finanse. Wiem, że pytanie które nie powinno paść, ale tak wewnętrznie myślę... A w zasadzie nie myślę jak przestać, co robić aby przestać, ale o tym jak sobie poradzę w najbliższych tygodniach. Jestem beznadziejny, dwa lata po ślubie, żona w 8 tygodniu ciąży, a ja tak odpierdzielam. Żal mi Jej, teraz nic Jej nie powiem o kolejnych upadkach, nie chcę Jej przejmować. Nie wiem jak to będzie dalej, póki co nie mam pomysłu na siebie i naszą przyszłość. Wiem tylko, że jeśli nie przestanę zrobię Żonie i Dziecku wielką krzywdę.
Zibi0000

Postprzez asia » 30 Maj 2019, 06:41

Zibi0000 napisał(a):Wiem tylko, że jeśli nie przestanę zrobię Żonie i Dziecku wielką krzywdę.

Już robisz.
A ona nawet nie ma szans się bronić/ochronić , bo jest oszukiwana przez Ciebie.
Nie zasługuje na prawdę ?
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Postprzez Zibi0000 » 30 Maj 2019, 07:01

Zasługuje, ale to w tej sytuacji takie tchórzliwe z mojej strony. Zrzucić cały ten ciężar na Nią, w tej sytuacji, nie chcę Jej niepokoić. Mam nadzieję, że kiedyś Jej to wynagrodzę swoim trzeźwym życiem.
Zibi0000

Postprzez marcin_opolskie » 30 Maj 2019, 15:19

Zibi0000 napisał(a):Ale czy jestem gotów na zmianę jeśli moim głównym problemem wciąż są finanse

nie jesteś... Twoim głównym problemem nie są finanse, może to kiedyś tak naprawdę "dojrzysz".
Zibi0000 napisał(a):asługuje, ale to w tej sytuacji takie tchórzliwe z mojej strony. Zrzucić cały ten ciężar na Nią, w tej sytuacji, nie chcę Jej niepokoić

każdy pretekst wymyślony przez "chorą głowę" jest "dobry".
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Postprzez asia » 30 Maj 2019, 22:11

Zibi0000 napisał(a):Zrzucić cały ten ciężar na Nią, w tej sytuacji, nie chcę Jej niepokoić.

Znaczy się , że nie dość że kłamiesz to jeszcze wydaje Ci się że to jest szlachetne.
Widzisz to swoje pijane/pokrętne myślenie ?
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Postprzez przymierze » 30 Maj 2019, 23:28

Witaj Zibi0000 fajny plan.... tylko skoro grasz 13 lat i pewnie setki a może tysiące razy powtarzales
że to ostatni raz to dlaczego miałbyś akurat teraz zaprzestać ?
To forum i Twój wątek ma Cię motywować do zdrowienia i zapewnić sukces ..marzenia to fajna
rzecz ale choroba jest chorobą bez pomocy innych ciężka sprawa....ale kto wie...
Napisałeś że za kilka lat będziesz na zero a nic nie piszesz o leczeniu .Może Ci wystarczy do
tego silna wola. .....ja to już przerabialem i wyszła lipa .
Takie planowanie na długie lata zazwyczaj nie zdają egzaminu ale nie sugeruj się moimi
spostrzeżeniami bo w żaden sposób nie chcę Cię odwieść od Twojego ambitnego planu
Jestem czynnym hazardzista zmagajacym się od 16 lat z tą chorobą
Powodzenia w zdrowieniu
przymierze

Postprzez Zibi0000 » 05 Sie 2019, 07:17

Znowu leżą na łopatkach, znowu masa kłopotów... Czy mogę prosić na priva o numery telefonów do Was, potrzebuje rozmowy, nie wiem w jakim celu... może pocieszenia, może zwykłego wysłuchania.
Zibi0000

Re: Witam - live realacja początku zdrowienia

Postprzez chłop ze wsi » 05 Sie 2019, 15:26

Myślę że ty nie znowu lezysz tylko powoli i konsekwentnie upadasz. Jak zaryjesz to poczujesz że to już. No , ale to w swoim czasie.Niestety.
Z żoną nie możesz pogadać ?
chłop ze wsi

Postprzez chudym » 05 Sie 2019, 15:52

Zibi0000 napisał(a):Czy mogę prosić na priva o numery telefonów do Was, potrzebuje rozmowy, nie wiem w jakim celu

75 717-47-22 - Proszę, to ważniejszy numer, do Ośrodka "Radzimowice" w którym się leczyłem, dzwonić można w pon/śr/pt, zarejestrować się na terapię, taki telefon Ci bardziej pomoże niż mój prywatny.
Abstynencja od hazardu zaczyna się z pierwszym dniem nie grania, trzeźwość zaczyna się wtedy gdy zerwiesz z nałogiem wewnątrz siebie. - chudym, 20.05.2019
chudym

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 07 Sie 2019, 18:35

I wyszła relacja live z kolejnego "dam rade sam" ze skutkiem klasycznym.
Może należy zrobić osobny dział na forum i przenosić tam wątki. Łatwiej by było podlinkować :)
Chociaż to byłby racjonalny argument, a te na hazardzistę słabo działają.
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Poprzednia

Wróć do O czym chciałbym powiedzieć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość