Samotność

Moderatorzy: anwaz, admin

Samotność

Postprzez Walli15 » 06 Sty 2021, 19:54

Witajcie ! Miałem wczoraj coś napisać ale zdałem sobie sprawę jak bardzo jestem egoistyczny. Ogólnie już jakiś czas bylo naprawdę super ! Żyłem, pracowałem, komornik zabierał co musiał, zaczęło mi się układać z dziewczyną i rodzina no fajnie ! Naprawdę nawet nie zależało mi już na tym żeby mieć pieniądze za to skupiałem się na życiu tak po prostu. Ale wiadomo jestem tylko sobą i musiałem coś spieprzyc . Wróciłem ze świąt do kwatery pracowniczej , ktoś dał mi dragi na przetrzymanie A ja oczywiście je wziąłem wiedząc, że nie powinienem . Pierwszy dzień jakoś to było ale we wtorek oczywiście musiałem spróbować, ponieważ ciśnienie nie dawało mi o niczym innym myśleć. Święta były więc co mi szkodzi sobie strzelić do tego trochę Alko no i wiadomo wypłata 5 -go A z racji ,że moja lepsza strona postanowiła nie brać wypłaty na swoje konto więc zrobiłem wszystkich w koło w chuja. Pożyczyłem, okłamałem , przegrałem i nadal płyne. A na sam koniec postanowiłem sobie, że wywale całe to gowno w miejsce ,które uratowało mi życie. No coś mnie boli! Jak jest dobrze to mnie nie ma jak jest szambo to wracam jak bumerang . Przepraszam was za to i dziękuję za to ,że nadal mam gdzie wrócić. Pozdrawiam Konrad
Walli15

Samotność

Postprzez zbysob » 07 Sty 2021, 07:16

Chciałeś sobie dowalić i tak zrobiłeś. Każde działanie jest efektem tego co zrobiłeś albo czego nie zrobiłeś wcześniej. Materiał do przemyślenia.
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Re: Samotność

Postprzez chłop ze wsi » 07 Sty 2021, 15:37

I tak co pół roku ?!
Jeszcze raz idź na terapię.
Szkoda życia.
Powodzenia
chłop ze wsi

Postprzez Walli15 » 08 Sty 2021, 03:38

Prawdę mówiąc myślę nad terapią po raz kolejny ale mam jakieś głupie przekonanie ,że nie za wiele mi to da bo przecież już to przerobilem. Sam do tego dopuszczam przez to ,że nie potrafię być chyba konsekwentny. Gdzieś zawsze mi coś ucieka ,czegoś nie zauważam a raczej nie chce tego widzieć i później spadam na mordę i uzalam sie nad sobą .

Chyba dziś dostałem na to wystarczającą duży powód do przemyśleń. A chodzi oto że miałem zabrane prawo jazdy na 3 lata za jazdę pod wpływem. Za nie całe 4 miesiące mija koniec zakazu . Dostałem nawet szansę od sądu, gdyż uznała moj wniosek o zamianę zakazu prowadzenia o połowę czasu na zakaz na blokadzie alkoholowej . Gdyby nie WOMP i to ,że nie pobili mi badań ze względu na to, że byłem na terapii uzależnień ( ustawowo trzeba udowodnić abstynencje przez rok) to dziś już miał bym dokumenty a tak to przez swoją głupia pewność siebie i ignorancję zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli. Niestety jest to przestępstwo za które grozi nawet 5 lat więzienia co akurat jest trochę śmieszne i kolejne długi za grzywnę. No i dziś pozegnalem się z nadzieją o prowadzeniu czegokolwiek przez co najmniej kolejny rok.

Pięknie zacząłem Nowy rok nie ma co . No nic mam nadzieję, że nie pójdę dalej w tym kierunku. Pozdrawiam
Walli15

Samotność

Postprzez Sowa » 08 Sty 2021, 21:38

Nie jest śmieszne ani trochę. Jesteś nieodpowiedzialny, stanowisz zagrożenie dla innych i mam nadzieję, że dostaniesz najsurowszą z możliwych kar. Może wreszcie to Cię otrzeźwi.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Samotność

Postprzez Walli15 » 09 Sty 2021, 15:40

Sowa o jakim Ty mówisz zagrożeniu? Uważasz, że odebranie uprawnień odbiera również umiejętności jazdy ?
Walli15

Postprzez chłop ze wsi » 09 Sty 2021, 17:15

Sadzę że sąd powinien dać Ci ze 2 lata do spokojnego namysłu. Może pomoże
chłop ze wsi

Postprzez Walli15 » 09 Sty 2021, 17:25

Czy wy naprawdę wierzycie ,że ludzie w więzieniu zmieniają się na lepsze ? Poza tym miałem orzeczenie zamiany z zakazu na pozwolenie jazdy z alkolockiem ale pieprzony ośrodek medycyny nie wydał orzeczenia i przez to nie mogłem podejść do egzaminu . Nie uważam, że jestem na tyle zdemoralizowany żeby mnie zamykać w wiezieniu.
Walli15

Postprzez KupujePrawde » 09 Sty 2021, 17:35

Walli15 napisał(a):Czy wy naprawdę wierzycie ,że ludzie w więzieniu zmieniają się na lepsze ? Poza tym miałem orzeczenie zamiany z zakazu na pozwolenie jazdy z alkolockiem ale pieprzony ośrodek medycyny nie wydał orzeczenia i przez to nie mogłem podejść do egzaminu . Nie uważam, że jestem na tyle zdemoralizowany żeby mnie zamykać w wiezieniu.

Witaj

Twój poziom demoralizacji w najgorszym wypadku określi sąd, skazując wyrok prawomocny.
Myślę, że wróciłeś do czynnego uzależnienia (hazardowe zachowania).
Patologiczny hazard to nie tylko gra, ale też zachowania w życiu codziennym.
Będąc w nawrocie, nie robisz z tym nic. Mam takie wrażenie, że jedyne co robisz to pogłębiasz się w poczuciu krzywdy, ale nie widzę żadnych działań (albo o tym nie piszesz).
Rozważ też terapie na oddziale zamkniętym.

Dużo zdrowia i dawaj znać co u Ciebie
KupujePrawde

Samotność

Postprzez Sowa » 09 Sty 2021, 20:57

Walli15 napisał(a):Sowa o jakim Ty mówisz zagrożeniu? Uważasz, że odebranie uprawnień odbiera również umiejętności jazdy ?

Za co zabrano Ci prawo jazdy?
A co było jeszcze kilka dni temu? Grałeś, piłeś i ćpałeś.
Uważasz, że jesteś ponad prawem i możesz sam decydować kiedy wsiąść za kierownicę?
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Samotność

Postprzez Walli15 » 09 Sty 2021, 21:25

Nie uważam tak. Oczywiście wiem ,że należy się karą ale na pewno nie więzienia.
Walli15

Samotność

Postprzez Sowa » 09 Sty 2021, 21:50

Walli, ludzie zagrażający innym są izolowani w więzieniach. Tobie dano szansę, ale z niej nie skorzystałeś. Możesz sobie tak nie uważać, ba, nawet możesz kolejny raz wsiąść za kierownicę, co nie zmienia faktu, że kara Cię nie ominie. I moim zdaniem słusznie. A fakt, że nadal nie rozumiesz konsekwencji przyczyna - skutek i wybielasz siebie powoduje, że życzę Ci surowej kary.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Postprzez KupujePrawde » 09 Sty 2021, 22:09

Walli15 napisał(a): Poza tym miałem orzeczenie zamiany z zakazu na pozwolenie jazdy z alkolockiem, ale pieprzony ośrodek medycyny nie wydał orzeczenia i przez to nie mogłem podejść do egzaminu .

Od każdego orzeczenia można się odwołać, a od każdego niedbalstwa złożyć zaskarżenie.

Sowa napisał(a):Walli, ludzie zagrażający innym są izolowani w więzieniach. Tobie dano szansę, ale z niej nie skorzystałeś. Możesz sobie tak nie uważać, ba, nawet możesz kolejny raz wsiąść za kierownicę, co nie zmienia faktu, że kara Cię nie ominie. I moim zdaniem słusznie. A fakt, że nadal nie rozumiesz konsekwencji przyczyna - skutek i wybielasz siebie powoduje, że życzę Ci surowej kary.

Zgadzam się
Kara to konsekwencja działań, które się wykonało. Nie może być inaczej
KupujePrawde

Postprzez Walli15 » 22 Sty 2021, 22:34

Sowa napisał(a):Walli, ludzie zagrażający innym są izolowani w więzieniach. Tobie dano szansę, ale z niej nie skorzystałeś. Możesz sobie tak nie uważać, ba, nawet możesz kolejny raz wsiąść za kierownicę, co nie zmienia faktu, że kara Cię nie ominie. I moim zdaniem słusznie. A fakt, że nadal nie rozumiesz konsekwencji przyczyna - skutek i wybielasz siebie powoduje, że życzę Ci surowej kary.

Właściwie sowa muszę przyznać ci rację. Wypieram się tego ale jechałem pod wpływu amfetaminy i to w dużej dawce. Najgorsze jest to ,że staram się wybielic nawet przed sobą . Straciłem kontrolę po raz kolejny. Znów długi, granie i cała reszta chemicznych substancji. W 3 tygodnie schudłem z 7 kg może więcej . Przed lustrem ponownie ten sam wrak . Totalny spadek kondycji fizycznej i psychicznej . Mam tego dość. Ciągne na dno za sobą bliskich i niszcze wszystko co mnie otacza. Jedyne co mogę zrobić to zniknąć i nie zrujnować ludzi którzy chcą mi pomóc.
"Kara to konsekwencja działań, które się wykonało. Nie może być inaczej" pozdrawiam Konrad
Walli15

Samotność

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 23 Sty 2021, 12:56

Walli15 napisał(a):Jedyne co mogę zrobić to zniknąć i nie zrujnować ludzi którzy chcą mi pomóc.

Możesz też posłuchać ludzi, którzy chcą Ci pomóc. I dać sobie pomóc. Na przeszkodzie stoi tylko Twoje ego, które rękami i nogami się broni, bo boi się zmiany.
Ale jak dasz sobie pomóc, to masz szansę na fajne życie.
Wymaga to jednak pracy, przez ćpanie, granie czy picie osiąga się jedynie chwilową iluzję, ucieczkę od cierpienia. Niestety wszystkie uzależnienia wypełniają pustkę, którą same tworzą.
Tak że ego na kołek i z powrotem na leczenie. Ośrodki działają.
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

PoprzedniaNastępna

Wróć do O czym chciałbym powiedzieć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość