Tyłkiem po dnie

Moderatorzy: anwaz, admin

Tyłkiem po dnie

Postprzez asia » 08 Lip 2020, 14:40

Nie usuwajmy tego.
Wątek bardzo pożyteczny. Bardzo!
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Tyłkiem po dnie

Postprzez Sowa » 09 Lip 2020, 21:00

przymierze napisał(a):Nie wiem w którym miejscu Mocca załamał regulamin że jest upomniany ?
Opis gry ? Reklama ?...A może obraził kogoś ?

Przymierze, po tym poście dla mnie jest jasne, że Mocca chodzi na terapię w określonym celu i bynajmniej nie jest nim zdrowienie. A sam post nadał kierunek do powstania na forum tablicy ogłoszeń "zaświadczenie kupię - zaświadczenia wystawiam".
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Re: Tyłkiem po dnie

Postprzez Mocca » 10 Lip 2020, 06:40

Proszę usunąć wątek. Ja proszę o rekomendacje terapii a tu się pisze ze chce kupić zaświadczenie. Generalnie jak ktoś nie ufa innym Toma problem z sobą i, zaufaniem do siebie.
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez Agnieszka1234 » 10 Lip 2020, 07:56

Wątek zostanie, nie usuwamy wątków na życzenie.
Być może Tobie nie jest już potrzebny, jednak jest tu sporo informacji, które mogą być przydatne innym.

Musu pisania ani czytania forum wprawdzie nie ma, jednak zawsze możesz wrócić do tego wątku i pisać co u Ciebie. A jeśli zwroty Ci się nie podobają - olej i rób swoje.

Pozdrawiam
Agnieszka1234

Tyłkiem po dnie

Postprzez przymierze » 10 Lip 2020, 08:15

Ładnie napisane ,, olej i rób swoje " :). ...z szacunkiem dla założyciela wątku i to ,, musu " :D
przymierze

Tyłkiem po dnie

Postprzez Sowa » 10 Lip 2020, 10:53

Mocca napisał(a):Ja proszę o rekomendacje terapii a tu się pisze ze chce kupić zaświadczenie.

Mocca, nie pytałeś o rekomendację, nie pytałeś gdzie są profesjonaliści, którzy pomogli wyjść z nałogu, gdzie dobrze leczą, gdzie najwyższa skuteczność itp.
Zapytałeś jasno: gdzie dostaniesz zaświadczenie, a właściwie kupisz bo terapia ma być prywatna.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Postprzez Mocca » 10 Lip 2020, 13:30

Próbuję pożenić obie sprawy. Można było źle zrozumieć.

W nowej pracy odziwo dogaduje się z pracownikami co może być rezultatem terapii. W poniedziałek kwalifikacja w Luxmed Harmonia. Zero przeczuć. Nie wiem czy to dobry ruch.
Mocca

Postprzez Mocca » 07 Paź 2020, 06:40

Nie gram blisko pół roku. Wniosek o upadłość wysłany po ad miesiąc temu. Jest duża nadzieja na wyjście na prostą. Do prywatnej terapii indywidualnej bardzo się przykładam. O uzależnieniu mało rozmawiamy bo skupilismy się na problemach w relacjach z ludźmi i radzeniu sobie w życiu. Co jest bardzo dobre. O uzależnieniu wiem podobno bardzo dużo. Komentarze że coś kupuje są nietrafione. Brzmią tak jakoś zawistnie i zgorzkniałe że ich zwyczajnie nie kupuje. Chętnie skorzystał bym jeszcze z jakieś terapii ale ciągle ograniczony jestem czasowo. W pracy umowę dostałem na dwa lata. Nie mam głodów bo mam realny plan i ie ma już poczucia beznadziei i sytuacji bez wyjścia. Dziewczynie zależy już chyba bardziej niż mi. Byliśmy ostatnio na weselu. Ciągle mi powtarza że ze mną zabawa bez kłopotu. Alko w ogóle mnie nie ciągnie ani nie robi wody z mózgu. Tyle.
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez Sowa » 07 Paź 2020, 20:23

Jako, że to ja napisałam o kupowaniu, czuję się wywołana do tablicy. Zgorzkniale mogę brzmieć, bywa, że czuję się zgorzkniała, ale dlaczego uważasz, że czegoś Ci zazdroszczę i czego? to już nie rozumiem.
Mocca napisał(a):Nie mam głodów

a w to nie wierzę :P szybciej uwierzę, że ich nie rozpoznajesz, bo skoro nie rozmawiacie na terapii o uzależnieniu, to niby jak masz rozpoznać objawy głodu.

Tak sobie pomyślałam... my tu czepiamy się na forum, żeby zwykli ludzie brali odpowiedzialność za swoje pisanie, bo mogą komuś zaszkodzić, a tu wykształcony w temacie człowiek z zawodową rolą pomocy, rozmawia sobie z pacjentem zamiast wysłać go na terapię uzależnień. No nie mogę, chyba zgorzknieję całkiem.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Tyłkiem po dnie

Postprzez zbysob » 08 Paź 2020, 06:30

O uzależnieniu nie gadamy bo podobno mam wiedzę, głodów nie mam i poprawiam relacje z ludźmi , dobrze się bawię itd... Popraw mnie jeśli coś pominąłem. Skoro jest tak dobrze to o co kaman ?
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Postprzez Mocca » 08 Paź 2020, 07:00

O nic trolu. Po prostu postanowiłem dokończyć ten "dziennik". Tak aby pokazać że można coś zrobić.
Mocca

Tyłkiem po dnie

Postprzez Sowa » 08 Paź 2020, 09:12

Mocca napisał(a):O nic trolu.

oj, widzę, że Zbyszek trafił w czuły punkt
Mocca napisał(a):Po prostu postanowiłem dokończyć ten "dziennik". Tak aby pokazać że można coś zrobić.

No to pokazałeś :-(
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Tyłkiem po dnie

Postprzez asia » 08 Paź 2020, 15:48

Mocca napisał(a):Tak aby pokazać że można coś zrobić.

Pokazałeś. Jak NIE robić.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Tyłkiem po dnie

Postprzez Mocca » 08 Paź 2020, 17:58

Frajerzy
Mocca

Postprzez Mocca » 09 Paź 2020, 06:39

Niektórzy są tu uzależnieni od pouczania innych i wskazywania im właściwej drogi. Jedynej slusznej. Nawet jak ktoś zdecydowanie sobie tego nie życzy. Np. Ja sobie tego nie zycze. Pozbierałem się z kolan. A pokorny nigdy nie byłem.
Mocca

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze doświadczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości