Ocaleni

Moderatorzy: anwaz, admin

Ocaleni

Postprzez kosa79 » 08 Maj 2018, 19:46

Słucham '=).Dokładnie jakbym siebie widział
kosa79

Miejscowość: Starogard Gdański

Ocaleni

Postprzez summik » 09 Maj 2018, 12:42

Dla mnie osoba która jest ogólnie znana , występując w takim programie z imienia i nazwiska , informując ze OCALAŁA dzięki m.in.wspólnocie AH lub AA lub innej , nie robi dobrej roboty , bo co będzie w sytuacji kiedy zagra albo zapije . Ci którzy tej osobie uwierzyli powiedzą, " No proszę nawet AH AA mu jednak nie pomogło
JEST DLA KOGO ŻYĆ.
"Jest jak w niebie , pieniądze tracą sens"
summik

Ocaleni

Postprzez asia » 09 Maj 2018, 13:36

summik napisał(a):Ci którzy tej osobie uwierzyli powiedzą, " No proszę nawet AH AA mu jednak nie pomogło

Skąd wiesz ?
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Ocaleni

Postprzez jaro » 09 Maj 2018, 16:00

Oczywiście nie mozna uogólniać na wszystkich odbiorców. Ale takie reakcje sa bardzo prawdopodobne.
I takie przypadki spowodowały powstanie tęgi zapisu w AA, co przeniesiono do praogramu jedności AH
jaro

Ocaleni

Postprzez mnich » 10 Maj 2018, 06:02

summik napisał(a):Dla mnie osoba która jest ogólnie znana , występując w takim programie z imienia i nazwiska ,
przedstawiani są z imienia 8)
W moim odczuciu brakuje w TV takich programów i fajnie,że taki powstał.We wczorajszym odcinku dużo było odniesień do wspólnoty,a także wspomniano o programie.Słyszałem o próbach ,,przemycania''programu 12 kroków do świata zewnętrznego(może to jedna z prób).
Poza tym myślę,że ten przekaz da dużo szersze spojrzenie ludziom na różne uzależnienia.
Awatar użytkownika
mnich

Ocaleni

Postprzez ula.h » 10 Maj 2018, 06:52

Tylko to samo jest we Wspólnocie. Ludzie wracają do gry. To ode mnie zależy czy będę bazować na tym, że inni poszli grać czy na tym, że są tacy którzy nie grają.

Gro "znanych" ludzi mówi otwarcie o swoim piciu, nie należą do Wspólnoty, umierają. Mnie się wydaje, że każdy ma prawo decydowania o tym, co pokazuje światu i to wyłącznie jego odpowiedzialność.
słowa nigdy nie będą większe niż czyny
Awatar użytkownika
ula.h

Ocaleni

Postprzez Archii » 27 Cze 2018, 14:27

Jutro premiera ''Spowiedz hazardzisty'' w popularnym programie na YT 7 metrów pod ziemią.

https://www.youtube.com/watch?v=hLrWICQLhmM
Archii

Re: Ocaleni

Postprzez pavko » 27 Cze 2018, 23:08

summik napisał(a):Dla mnie osoba która jest ogólnie znana , występując w takim programie z imienia i nazwiska , informując ze OCALAŁA dzięki m.in.wspólnocie AH lub AA lub innej , nie robi dobrej roboty , bo co będzie w sytuacji kiedy zagra albo zapije . Ci którzy tej osobie uwierzyli powiedzą, " No proszę nawet AH AA mu jednak nie pomogło

Nie oglądałem ani jednego odcinka, ale tu (w tym poście) jest jakby coś o mnie. Wszystkim powiedziałem, że nie gram, leczę się. Co by było jakby mnie teraz zobaczyli w punkcie bukmacherskim?. Właśnie to, no proszę jak to jest z tym leczeniem.
Awatar użytkownika
pavko

Ocaleni

Postprzez mnich » 01 Lip 2018, 10:28

Ważne pavko jakbyś ty siebie zobaczył w świetle.Dla ludzi się leczysz,coby zobaczyli?
Co będzie w sytuacji?A nagle kolejny mit prysł,bo zagrał lub zapił ktoś po programie. Najskuteczniejszy rezultat leczenia psychologicznego zaburzenia,jakim jest kompulsywny hazard uzyskuje się przy pomocy wspólnoty...
Czy najskuteczniejszy oznacza gwarancję?
Awatar użytkownika
mnich

Ocaleni

Postprzez milo » 12 Lip 2018, 20:35

Właśnie dostałam informację, ze mam DZISIAJ o 22.30 na TVP1 oglądać program Ocaleni.
Nie mam tv.
Czy ktoś orientuje się, kiedy dzisiejszy odcinek może być na necie ?
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Ocaleni

Postprzez ula.h » 13 Lip 2018, 08:44

Ocaleni na VOD TVP w Internecie zazwyczaj w piątki.
Awatar użytkownika
ula.h

Ocaleni

Postprzez mnich » 22 Lip 2018, 09:22

Bożenko ja ci chętnie oddam we władanie szklane pudło tez chcę być takim szczęściarzem :D
Awatar użytkownika
mnich

Ocaleni

Postprzez milo » 22 Lip 2018, 18:38

nie chcę szklanego pudła

pięć lat temu, gdy zamienialiśmy się na mieszkania - nie zabraliśmy naszego a do tego, żeby nie korciło, odcięłam antenę zwisającą z dachu (to już 5 lat wytrzymuję z ta nawiedzoną sąsiadką zza ściany??? :shock: )

a tv mogę czasem obejrzeć w pracy jak jestem na nockę albo w soboty czy niedziele... dzisiaj tv stał ale nie chciało mi się do niego zerkać :)

odcinek obejrzałam, koleżanka powiedziała, że sporo wycięli... ale zdążyła powiedzieć ze dwa trzy zdania :)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Ocaleni

Postprzez ula.h » 23 Lip 2018, 10:59

Pycha, czyli Rafale, a ja mam takie pytanie: czy zapowiada się kolejny program o hazardziście w najbliższym czasie?
I drugie pytanie: czy kluczem doboru gości jest ich popularność czy będą też zapraszani tzw. zwyczajni ludzie?
Awatar użytkownika
ula.h

Ocaleni

Postprzez Archii » 18 Lis 2018, 00:06

Chyba nie ma żadnego znanego hazardzisty bo program od roku jest a był tylko jeden ten bokser :p
Archii

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze doświadczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość