Krystian moje doswiadczenia

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez Skorbek1811 » 08 Lut 2020, 16:49

Marcin198 Pan Zbyszek jako zasłużona Starszyzna i bynajmniej Nie o wiek mi Tu chodzi a o czas poswiecony idei Forum i dawanie wskazowek Nie podchodzi do tego tak emocjonalnie jak Ty Bo wie ze To kolejny schemat podobny do innych jak kropla wody
Czy ratownik medyczny ratujacy Setne życie pokazuje Swoje emocje
Nie wykonuje Swoją pracę krok po kroku bez emocji i Tez powiesz Ze Nie ma empati bo Nie współczuję Najbliższym.
„Dzisiaj to słowo wygranych, a jutro przegranych”.
Skorbek1811

Re: Krystian moje doswiadczenia

Postprzez Marcin198 » 08 Lut 2020, 21:15

[quote="przymierze"]Marcin198 jak się teraz czujesz ? ..upokorzony ? ...wyśmiany ?...publicznie poniżony czy też frontalnie
zaatakowany ?
Drogi Waldku
Po przeczytaniu tych słów na wstępie Twojej wypowiedzi ,pomyślałem że mi umknął jakiś jeden z postów atakujący moją skromną osobę .Noi szukałem wstecz postów które miałyby mnie upokorzyć i wyśmiać .Ale nie ,nie znajduje ,nic nie przeoczyłem .No chyba że piszesz o postać " dwóch filozofów " :) to zdążyłem już zapomnieć ich treść .Więc odpowiadając na Twoje zestaw pytań ,ma odpowiedź brzmi : nie ,absolutnie nie
Marcin198

Postprzez Marcin198 » 08 Lut 2020, 21:20

Przymierze pisze dalej :" Zrobiłeś kardynalny błąd źle zrozumiałeś intencje no...tego..hm..jak to napisać żebyś ty zrozumiał a inni
nie domyślili się o kogo chodzi ...no tego ,,brzydkiego w okularach"...może tak ....widzisz ja też piszę
szyfrem bo boję się odwetu bo oni tu jak jedna rodzina".
Tu napiszę krótko ,pouczasz mnie jak mam traktować i rozumowac posty tego "brzydkiego w okularach ",a sam poprosiłeś go żeby więcej nie wypowiadał się pod Twoim postem .Więc niby co ? Ja mam go tolerować a Ty możesz mieć na niego wywalone ?
Marcin198

Postprzez Marcin198 » 08 Lut 2020, 21:26

Przymierze pisze :" Marcin przeczytałem twój pierwszy abstrahując od stylistyki pewnie każdy psychoterapeuta miałaby
temat na kilka dni niestety dla mnie jest niewiarygodny".
A jak pisałem ,że moja historia jest inna niż wszystkich to żeście jak jeden mąż zaprzeczali i pisali ,że taka jak wszystkich ,że nic nadzwyczajnego nie ma w niej .A teraz piszesz że moja historia jest niewiarygodna, w sensie : niesamowita ,powalająca ,ekscytująca, pełna napiecia i zwrotów akcji :) ...( To sobie już dodalem świadomie ,więc nie wysyłajcie mnie znowu do psychiatry :))
Marcin198

Postprzez Marcin198 » 08 Lut 2020, 21:32

A teraz co mnie zabolało najbardziej i to od początku mojego bycia tu na forum .A mianowicie to następujące słowa wychodząc spod klawiatury nad którą siedział Przymierze :" najlepiej jakbyś znalazł forum towarzyskie i tam się realizował".
Czyli do cholery co ? Wyrzucasz mnie ?już nie jestem jednym z was ? Nie chcecie mnie już słuchać ( a mam sporo do powiedzenia jeszcze :)).
Nie po to przez 10 lat przegrałem setki tysięcy złotych ,nie po to narobiłem długów u kogo się tylko dało ,żebyś mnie o tak wywalał z forum ! Bo nie gram ? Bo się nie leczyłem ??
Przymierze ,jeśli to taki problem dla Ciebie to pójdę do kasyna i zagram ,jeśli pomoże mi to pozostać w tej grupie .
Marcin198

Postprzez Marcin198 » 08 Lut 2020, 21:36

marcin_opolskie napisał(a):
Marcin198 napisał(a):Sowa - w tej chwili oddawaj "zielony kolor" i funkcję moderatora - kolega zrobi tu w końcu porządek i zaprowadzi ład.

No właśnie Pani Sowo ,proszę o przekazanie mi pałeczki ,chociaż na jeden dzień ,do jutra do polnocy .Szybko zrobię tu porządek z niektórymi niegrzecznymi .:)
A tak serio ,jak się można wkręcić do zarządu tej grupy ?
Marcin198

Postprzez Marcin198 » 08 Lut 2020, 21:39

Skorbek1811 napisał(a): Czy ratownik medyczny ratujacy Setne życie pokazuje Swoje emocje
Nie wykonuje Swoją pracę krok po kroku bez emocji i Tez powiesz Ze Nie ma empati bo Nie współczuję Najbliższym.

Kocham te wasze porównania .Są dla mnie jak kolanko w krocze .Nie potrafię w żaden sposób już zareagować po takim ciosie :)
Marcin198

Postprzez przymierze » 08 Lut 2020, 22:20

Marcin najgorszemu wrogowi nie życzę żeby poszedł grać a przecież Ty nie jesteś dla mnie wrogiem
Co do forum to mnie nie przeceniaj. ....forum nie jest moją własnością i każdy nawet zdrowy gracz
jak Ty ma prawo do swobodnej wypowiedzi .
Faktycznie mój wpis był w tej kwestii był niefortunny . Jak Cię urazilem to przepraszam
przymierze

Postprzez Marcin198 » 08 Lut 2020, 23:00

[quote="przymierze"
Faktycznie mój wpis był w tej kwestii był niefortunny . Jak Cię urazilem to przepraszam[/quote]
Spoko ,wybaczam :)
Marcin198

Postprzez Sowa » 09 Lut 2020, 12:50

Marcin198 napisał(a):No właśnie Pani Sowo ,proszę o przekazanie mi pałeczki ,chociaż na jeden dzień ,do jutra do polnocy .Szybko zrobię tu porządek z niektórymi niegrzecznymi .:)
A tak serio ,jak się można wkręcić do zarządu tej grupy ?

A którzy to ci niegrzeczni? bo nie widzę
Tu nie ma zarządu, tylko robota do wykonania, jak chcesz popracować na forum, zgłoś akces do Admina.

Skorbek1811 napisał(a):Marcin198 Pan Zbyszek jako zasłużona Starszyzna

Zbysob, ja Cię chcę w roli Pana Zbyszka! o ile pamiętam, jesteś za legalnością wszelkich używek, już sobie wyobrażam nasz kraj jako wolny od zakazów, ale by się działo :idea: :-)
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Postprzez Marcin198 » 09 Lut 2020, 14:41

Sowa ,no są właśnie tu niektórzy bardzo niegrzeczni .:) Oni już sami wiedzą o kogo chodzi :)
Marcin198

Postprzez marcin_opolskie » 09 Lut 2020, 18:01

co Ty chopie godosz?? bądź skromniejszy i nie mów ciągle o sobie :P :mrgreen:
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Postprzez Marcin198 » 13 Lut 2020, 00:02

Wątek umiera ,nikt już tu nic nie napiszę ???
Marcin198

Postprzez Skorbek1811 » 13 Lut 2020, 09:26

Założyciel Tematu milczy wiec Co począć. Czas Zając Się zdrowieniem a Temat zacząl od tego Celu Się oddalać Czego chczesz kolejnych przepychanek słownych Które Nic Nie wniosą a dają kolejną porcję emocji których próbuje uniknąć .Moim Zdaniem uzaleznienileś Się od wzbudzania emocji na Tym Forum Musze Ci Przypomnieć ze to Nie forum rozrywkowe choć Nikt Nie Zabroni Pisać Celnych Ripost.Marcin198 Na początek zapracuj tylko Na to Żebym mógł zaufać Ze jesteś Z Nami a Nie przeciwko Naszemu Forum.Pozdrawiam serdecznie
„Dzisiaj to słowo wygranych, a jutro przegranych”.
Skorbek1811

Postprzez Marcin198 » 13 Lut 2020, 21:12

A może gdyby założyciel tematu nie milczał ,tylko pisał to by wyszło mu na dobre .A tak to zniknął i pewnie gra .Bo jakby inaczej .Ja jak gralem to miałem wszystko i wszystkich w nosie
Marcin198

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze doświadczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: colo71 oraz 3 gości