Jak przedłużyć drogę do komornika w czasie.

Dyskusja o zagrożeniach prawnych

Moderatorzy: anwaz, admin, krzysiek36

Postprzez kiedyskiedys » 14 Lut 2019, 14:52

nie lepiej sprobowac upadlosci konsumenckiej i sie oddluzyc?
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Postprzez pavko » 14 Lut 2019, 16:18

Pewnie lepiej, ale różnie w sądach patrzą na hazard, komuś zdrowemu ciężko zrozumieć, że to choroba. Jeszcze nie spotkałem nikogo kto by zrozumiał nie mając wcześniej żadnej styczności z kimś uzależnionym. Powiem szczerze też tego nie rozumiałem jeszcze jakiś czas temu.
Awatar użytkownika
pavko

Postprzez kiedyskiedys » 14 Lut 2019, 16:49

to czemu nie sprobujesz tej drogi tylko kombinujesz. Z kilkunastoma wierzycielami trzeba miec mnostwo czasu by pisac pisma odwolania by opoznic komornika w czasie, ktory i tak nadejdzie.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Postprzez miszokienka » 14 Lut 2019, 18:02

Ja miałem wrażenie, że mój sędzia pierwszy raz w życiu widzi hazardzistę. Byłem już trochę w terapii i jakoś tak łatwiej mi było przybliżyć o co w uzależnieniu chodzi i dlaczego nie byłem w stanie kontrolować swoich finansów. Do mojego wniosku się przychylił i upadłość ogłosił. W uzasadnieniu powiedział, że wahał się mocno czy to zrobić, ale jednak postanowił dać szansę na oddłużenie.
pavko - znów robisz sobie wizje. No, chyba że nie masz czym się podejrzeć w sądzie (mam na myśli dokumenty zwiazane z zadłużeniem i przede wszystkim terapią).
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Poprzednia

Wróć do Kącik prawny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości