Ugoda z Kruk oraz GetBack

Dyskusja o zagrożeniach prawnych

Moderatorzy: anwaz, admin, krzysiek36

Postprzez On87 » 10 Sty 2020, 13:06

estem osobą uzależnioną od hazardu. Obecnie nie gram dopiero od 2 lat i 3 miesiące. W 2017 roku przed wyjazem
do ośrodka leczenia uzależnień podpisałem ugody od niespłaconych kredytów z firmami kruk oraz get back. Na tamtą
chwilę chciałem mieć spokój i podpisałem je bez żadnej konsultacji. Do dnia dzisiejszego regularnie spłacam
raty według harmonogramu. Jeśli chodzi o dług spłacany do get backu nadal go spłacam na podane konto. Jednak z
tego co się dowiedziałem fitma Get Back już nie obsługuje tego długu(wierzycielem jest Trigon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych).
Firma Get Back nie poinformowała mnie o tym, że już nie obsługuje tego długu. Otrzymałem list z firmy Kredyt Inkaso, że oni to
przejmują i mam podpisać ugodę z nimi. Nie zrobiłem tego dalej wpłacając na koto z ugody zawartej z
Get Back, nie różni się ono z tym z ugody przesłanej przez Kredyt Inkaso.
Mam pytanie odnosnie spłacania długów w Kruku oraz GetBack (Kredyt Inkaso), czy spłacać to rzetelnie do
końca zgodnie z zawartą ugodą ? Dodam jeszcze, że nie stać mnie aby wcześniej spłacić całość. Czy może da się jakoś inaczej anulować część długów ? W ostatnim czasie trochę naczytałem sie w necie różnych rozwiązań
On87

Postprzez asia » 11 Sty 2020, 14:07

Spróbuj negocjować.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Wróć do Kącik prawny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość