Nastepna proba

Moderator: anwaz

Nastepna proba

Postprzez zbysob » 25 Mar 2016, 00:13

Karol a dlaczego grałeś/grasz ?
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Nastepna proba

Postprzez karol skotan » 25 Mar 2016, 00:18

Zbysob nie potrafie odpowiedziec na to pytanie, ale wiele razy sie nad tym zastanawialem . Od dwoch dni sie usprawiedliwiam sam przed soba ze jestem chory , inic tu nie pomagaja moje zarzekania , postanowienia poniewaz po pewnym czasie wszysko wraca ch nie tak czesto jak kiedys.
karol skotan

Nastepna proba

Postprzez zbysob » 25 Mar 2016, 00:24

w pewnym uproszczeniu - ja grałem bo życie jakie prowadziłem mnie nie zadowalało, czegoś mi brakowało i czegoś szukałem. Uzależnienie było NASTĘPSTWEM tego vacum w mojej duszy. Na terapii nie poradziłem sobie z hazardem, nauczyłem się paru trików jak radzić sobie w różnych sytuacjach związanych z hazardem, czego unikać i sporo o mechanizmach które mi towarzyszyły w czasie gry. Oraz załatwiłem całą masę spraw które na początku wyglądały na normalne, nie "podstęplowane" przez hazard, nauczyłem się siebie. Teraz moje życie wygląda dość podobnie do tego z czasów grania (pomijam samo granie bo tego nie ma) . Ale teraz jestem zadowolony z tego co mam i jak się czuje. I już nie mam potrzeby grania. Zwyczajnie gra nie może mi dać nic fajnego. Zatem nie gram
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Nastepna proba

Postprzez człowiek1000 » 25 Mar 2016, 00:25

karol skotan napisał(a):Uwazam ze lepsze to niz nic

Pewnie że to jest lepsze od nic nierobienia. Każda cząstka wiedzy jest potrzebna. Ale zwróć uwagę na Twoje zdanie. Odnoszę wrażenie, że już się usprawiedliwiasz: bo ja mam czyste sumienie, przecież coś tam robię.
Nie wybierasz tego wszystkiego co możesz wziąć, tylko chcesz robić cokolwiek byleby więcej niż poprzednio. Coś w stylu: po każdej grze dokładam dla siebie więcej zadań i może w końcu się uda nie zagrać. Ja to już przerabiałem na sobie i mi się nie udało przestawać grać.
człowiek1000

Miejscowość: Dolny Śląsk

Nastepna proba

Postprzez karol skotan » 25 Mar 2016, 00:30

Czlowiek 1000, to co teraz napisze pewnie nie jednego z was rozbawi. "znowu mozesz miec tylko przerwe w grze", tak napisales , boze daj mi ta przerwe bo zwariuje tak chce przestac grac , bo to co w tej chwili sie ze mna dzieje 64 godz bez snu do wczoraj gra praca no i rozpacz.
karol skotan

Nastepna proba

Postprzez mnich » 25 Mar 2016, 19:07

karol skotan napisał(a):boze daj mi ta przerwe bo zwariuje tak chce przestac grac , bo to co w tej chwili sie ze mna dzieje 64 godz bez snu do wczoraj gra praca no i rozpacz.

Może Bóg ma wobec Ciebie Karol inne plany :)
9 I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. 10 Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.
''Wczoraj do ciebie nie należy.Jutro nie pewne...Tylko dziś jest twoje''-Jan Paweł II

MODLITWA KAROLA WOJTYŁY O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO

Duchu Święty, proszę Cię:
o dar Mądrości dla lepszego poznania Ciebie i Twoich doskonałości Bożych
o dar Rozumu dla lepszego zrozumienia ducha tajemnic wiary świętej
o dar Umiejętności, bym umiał w życiu kierować się zasadami tejże wiary
o dar Rady, abym we wszystkim u ciebie szukał rady i u ciebie ja zawsze znajdował
o dar Męstwa, aby żadna bojaźń ani względy ziemskie nie mogły mnie od Ciebie oderwać
o dar Pobożności, abym zawsze służył Twojemu Majestatowi z synowską miłością
o dar Bojaźni Bożej, abym lękał się grzechu, który Ciebie, o Boże, obraża... Amen
Awatar użytkownika
mnich

Nastepna proba

Postprzez karol skotan » 01 Wrz 2019, 11:44

Przykro mi i jednocześnie wstyd to pisać że znowu upadłem i to chyba z największą siłą jak do tej pory. Nie mam już siły się podnosić.
karol skotan

Nastepna proba

Postprzez karol skotan » 01 Wrz 2019, 11:50

Możecie mnie krytykować, zbesztać że znowu nic nie zrobiłem w kierunku zdrowienia. Jestem z tym sam i musiałem się wyżalić. Tak naprawdę jest już mi wszystko obojętnie, czuje że tracę wszystko nie tylko pieniądze.
karol skotan

Re: Nastepna proba

Postprzez kiedyskiedys » 01 Wrz 2019, 13:38

karol skotan napisał(a):Możecie mnie krytykować, zbesztać że znowu nic nie zrobiłem w kierunku zdrowienia. Jestem z tym sam i musiałem się wyżalić. Tak naprawdę jest już mi wszystko obojętnie, czuje że tracę wszystko nie tylko pieniądze.

Rozumiem cię bo wiele razy też miałem powrót do gry.

Witaj z powrotem
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Nastepna proba

Postprzez adwokat2 » 01 Wrz 2019, 16:03

Karol, nie jesteś sam, my tu jesteśmy razem z Tobą!
adwokat2

Nastepna proba

Postprzez kiedyskiedys » 01 Wrz 2019, 16:45

I jeśli ktoś przyszedł na miting po zagraniu to zawsze traktowalem to jako akt odwagi bo sam wiem jak ciężko iść i przyznać się do słabości.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Nastepna proba

Postprzez karol skotan » 01 Wrz 2019, 17:39

Dziękuję
Jestem umówiony na wizytę u terapeuty w środę, muszę coś zmienić bo jestem bliski najgorszego.
karol skotan

Nastepna proba

Postprzez karol skotan » 01 Wrz 2019, 17:47

Przeczytałem wątki w których się udzielałem na forum i sam w to nie wierzę co ja wypisywałem. Chcę się zmienić, godnie żyć przecież nic mi z tego nie wychodzi, jaki ja jestem popieprzony.
karol skotan

Nastepna proba

Postprzez przymierze » 01 Wrz 2019, 18:52

Karol w moim wątku postrzegam Cię bardzo pozytywnie i Twoje wpisy dodawały mi otuchy
Ja też wracam jak bumerang do grania chociaż mam świadomość zagrożenia bo jak wiesz
jestem po dwóch terapiach i jestem już na tyle wyedukowany że wiem o zagrożeniach
Ostatnio wytrzymałem półtora miesiąca bez grania .
Przejezdzalem codziennie koło kasyna cały miesiąc bez parcia na granie po miesiącu wystarczyła
myśl gdzie mógłbym tam zaparkować.
Później poklucilem się z Niemcem z którym pracuję. .powiedziałem mu ..,, halt entlich die Klappe ''
I tu powinna mi się zapalić czerwoną lampka bo emocje już były mocno nadszarpniete
Następnie myśli zagram tylko za 20 € najwyżej 50 oczywiście na małych stawkach - schemat
I granie jak zwykle do wyczyszczenia całego konta .
Karol nie będę dawał Ci rad bo sam się podnoszę .Po kilku nocach z plytkim snem i koszmarami
wracam do normalności.
Kiedyś terapeuta Dominik powiedział wy to jesteście w dobrej sytuacji bo jesteście zdrowi fizycznie
wam wystarczy tylko rozwój duchowy żeby uporać się z chorobą inni np.chorzy na nowotwór nie
mają wyboru muszą liczyć tylko na lekarstwa.
Pozdrawiam Waldek
przymierze

Nastepna proba

Postprzez karol skotan » 01 Wrz 2019, 19:03

Jak bardzo Cię rozumiem.
karol skotan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości