Nastepna proba

Moderator: anwaz

Nastepna proba

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 01 Wrz 2019, 21:41

przymierze napisał(a):Ostatnio wytrzymałem półtora miesiąca bez grania .Przejezdzalem codziennie koło kasyna cały miesiąc bez parcia na granie

I masz odpowiedź dlaczego ciągle do grania wracasz. Bo masz w d*pie zalecenia i liczysz na to że "wytrzymasz"...
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Nastepna proba

Postprzez przymierze » 02 Wrz 2019, 18:32

Nie mam w doopie jeździłem do pracy służbowym samochodem z Niemcem. ..mam mu oświadczyć zmieńmy trasę
bo jestem hazardzista ? .
Wracając do Karola ja też Cię rozumiem ale koniec uzalania 01 09 to dobra data do wyzerowania licznika i do
przodu :) . Ja modlę się każdego dnia o zaprzestanie grania . Wymymodlilem wspaniałą kwaterę w Niemczech a
pracuję w Holandii modlitwa ma moc.
przymierze

Nastepna proba

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 02 Wrz 2019, 20:54

przymierze napisał(a): jeździłem do pracy służbowym samochodem z Niemcem. ..mam mu oświadczyć zmieńmy trasę bo jestem hazardzista ? .

No faktycznie nie do zrobienia. Lepiej narażać sie na wyzwalacze, bo jak się Niemiec dowie to dopiero bedzie... A to zapewne jedyna praca dostępna w Europie.
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Nastepna proba

Postprzez zbysob » 11 Wrz 2019, 22:50

Karol ten stan który teraz masz to najlepszy moment na terapię. Może już jesteś gotowy ...
Gdy nie ma już siły na walkę czas się poddać . Powodzenia i pisz jak Ci idzie
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Poprzednia

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości