Witam

Moderatorzy: anwaz, admin

Witam

Postprzez Qris » 03 Sty 2018, 10:10

Cześć wszystkim,

Jestem hazardzistą.
Gram od osiemnastego roku życia - wtedy w Szczecinie otworzyli pierwsze casyno. W marcu skończę 46 lat.
W zeszłym roku (kilka miesięcy bez zaglądania do internetowego casyna) wmawialem sobie i mojej kobiecie ze poradziłem sobie sam z tym g...m! Bzdura!
Mieszkam od 9 lat w UK. Oprócz dwójki wspaniałych dzieciaków i kobiety, która mnie naprawdę kocha nie mam nic.
Teraz przyszedł taki moment, ze najprawdopodobniej stracę jeszcze i rodzine. Dzisiaj będę musiał ujawnić efekty twego co narobiłem przez cały grudzień....
K.....a! Jak ja sie tego boje!
Qris

Witam

Postprzez asia » 03 Sty 2018, 10:21

No i słusznie , że się boisz. Byłoby dziwne jakbyś nie odczuwał strachu przed taką rozmową.
No dobrze, opowiesz rodzinie co zrobiłeś i co dalej ?
I witaj na forum.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Witam

Postprzez Qris » 03 Sty 2018, 10:48

W głowie gonitwa myśli.
Drugi dzień czekam na telefon od proviedenta - muszę zaciągnąć kredyt aby pokryć swoje zidiocenie - rent za dom, pieniądze na żarcie dla dzieciaków pożyczki od kuzyna. Na koncie 50 funtów do końca miesiąca wiec pożyczka jest niezbędna. Na chwile obecna na tym jestem najbardziej skupiony.

Jednak wczoraj szukając jakiejś grupy wsparcia w moim rejonie (nic w pobliżu nie ma a na dojechanie brak kasy na dzień dzisiejszy) znalazłem te forum - czytam posty - mieszczę sie chyba w elitarnej grupie najwiekszych idiotów na tym forum. Mam na myśli wysokość przegranych kwot i długości trwania tego szajsu. Nie wiem czy to pomaga ale wiem, ze nie jestem sam i w końcu szczerze mogę wszystko z siebie wyrzucic.

Wiem, ze muszę sie leczyć ale w tym momencie najważniejsze jest zabezpieczenie mojej rodziny przed klęska braku środków do życia i wywaleniem z chałupy.
Jak to ogarnę (Provident) to biorę sie za swój chory łeb. W luton mam najbliższe mityngi - jeszcze nie wiem czy to aktualne informacje. Może ktoś kto tam uczęszcza da mi znać czy to funkcjonuje faktycznie?

Pozdrowienia
Qris

Witam

Postprzez asia » 03 Sty 2018, 12:16

Qris napisał(a):na dojechanie brak kasy na dzień dzisiejszy)

Noooo jasne. A na hazard to umiałeś skombinować. A na leczenie to już schody.
Qris napisał(a):mieszczę sie chyba w elitarnej grupie najwiekszych idiotów na tym forum.

Jakoś nie zauważyłam tu żadnego idioty na forum. A chorych, uzależnionych od hazardu- owszem.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Witam

Postprzez Qris » 03 Sty 2018, 12:31

Tak przepraszam - nie powinienem nazywać nikogo idiota - dla siebie robię wyjątek.
Jeszcze raz przepraszam...

Muszę najpierw pomysleć o najbliższych - to nie wygodnictwo - nie wydam prawie połowy tego co mamy na to aby dojechać na mityng. Poza tym nie wiem dokładnie kiedy ta grupa sie zbiera. Zreszta zaraz odnajdę kontakt i zadzwonię po jakieś informacje.
Qris

Witam

Postprzez Qris » 03 Sty 2018, 12:38

Znalazłem jedynie e-mail - wysłałem zapytanie o terminy ale info kolo adresu stanowi o spotkaniach we wtorki...
Qris

Witam

Postprzez asia » 03 Sty 2018, 13:19

Jak jest info na stronie że jest miting , to jest.
asia

Witam

Postprzez Agnieszka1234 » 03 Sty 2018, 16:06

Witaj na forum Qris
Qris napisał(a):dla siebie robię wyjątek.

E tam, żaden wyjątek. Inni chorzy i Ty też.. Znajdziesz tu sporo informacji o sposobach leczenia.
Tylko korzystać.
Agnieszka1234

Witam

Postprzez miszokienka » 03 Sty 2018, 16:36

Witaj Qris! Dobrze, że tu trafiłeś. Poczytaj więcej, rozejrzyj się i może do Ciebie dotrze, że jesteś chory. To nie głupota, to nie słaba "silna wola" ani nie idiotyzm. Uzależnienie od hazardu to choroba.
Zobacz, postanowiłeś sobie poprzednio, że już będziesz mądry i będziesz miał silna wolę itp itd... i jak to się skończyło? Ano tak jak musiało się skończyć bez leczenia. Zapomnienie o chorobie nie powoduje, że ona znika, ona po prostu dalej się rozwija, tylko niezauważona.
Nie pieniądze są miarą uzależnienia.
Ruszaj, szukaj możliwości, a nie przeszkód. Naprawdę warto się leczyć. Pomimo choroby życie może być satysfakcjonujące. Abstynencja to podstawa, ale nie wystarczy tylko nie grać...
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Witam

Postprzez karol skotan » 08 Sty 2018, 05:17

Witaj Qris. Dzialaj , moze cos z tego wyjdzie? Uwierz w siebie dopuki jeszcze masz sile.
karol skotan

Witam

Postprzez AnnaLis » 28 Sty 2018, 16:41

witam
AnnaLis

Witam

Postprzez maja123 » 28 Sty 2018, 20:53

Witaj Aniu na forum.
Awatar użytkownika
maja123

Witam

Postprzez milo » 29 Sty 2018, 08:01

Witaj, Aniu , na forum.
Rozejrzyj się, poczytaj i pisz :)
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

Witam ponownie

Postprzez Qris » 16 Kwi 2019, 18:02

Nie zaglądałem tu chyba z rok albo nie o dłużej.
Przyszła pora żeby się z Wami podzielić dobra dla mnie samego i mojej rodziny sprawą...

NIE GRAM od 30 grudnia 2017 - tak to już grubo ponad rok - dla mnie wielki sukces i powód do samozadowolenia.
Pozdrowienia dla wszystkich oraz wytrwałości i cierpliwości w trzeźwości.

Krzysiek
Qris

Witam

Postprzez asia » 17 Kwi 2019, 05:20

Gratulacje :)
asia

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości