Chciałbym Wam Życzyć Wszystkiego Dobrego

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez hazardzista85 » 01 Sty 2019, 00:55

Zastanawiam się dlaczego jestem tak żenującym człowiekiem, który niszczy Wszystko na swojej drodze. Z wiekiem czas mnie zmienił, szczerze sam siebie nie poznaje.
Mam dosyć siebie i swojego życia... nie chce by cierpieli wizaż przeze mnie moi bliscy. W tym roku Święta Bożonarodzeniowe spędziłem sam nawet i sylwestra pisząc tego posta. Nie mam do nikogo żalu, a sam do siebie. Mam dosyć życia i tej przytłaczającej samotności, nie mam przyjaciół odsunąłem Wszystkich od siebie. Kontakt z bliskimi się zamazał. Przez ostatnie dni patrząc w lustro nie poznaje sam siebie. Przytłoczona twarz bólem i nieszczęściem. Mam dość siebie i swojego życia... nie potrafię, starałem się z każdych sił, ale jestem słaby jak niemowlę które stara się chodzić... różnica jest taka że dziecko dojrzewa zaś ja się cofam. Ostatnimi czasy będąc w drodze służbowej poza miastem przyśnił mi się sen, zaznaczam że nigdy snów nie miałem od wielu lat. Obraz opętania najbliższych mych osób biegajacych po ścianach z odwróconymi głowami tak się przeraziłem, że aż się bałem była to noc ... Z niedzieli na poniedziałek a w tym samym czasie moja mama pojechała do kasyna.. dowiedziałem się tydzień później jak przyjechałem na Święta... przyznała mi się że przegrała wszystko co miała zaś ja pod wpływem emocji sam popłynąłem... chcąc odrobić sam straciłem i po raz kolejny zaciągnąłem pożyczki ... jestem załamany. Chętnie bym zatrzymał swoje życie.
nie gram i jest mi z tym bardzo dobrze:-)
hazardzista85

Postprzez Rysiu81 » 01 Sty 2019, 10:46

Dla mnie koszmary senne to preludium trudnuch momentów. Wszystkiego dobrego i dla Ciebie. Spokojnego dnia.
Rysiu81

Postprzez nocnywilku » 01 Sty 2019, 18:53

Hazardzista85 po tylu latach na forum doskonale wiesz co powinieneś robić aby zdrowieć. Jeśli tylko chcesz. Mądrych wyborów Tobie Hazardzista85 życzę i nam wszystkim.
Gdyby były dwa zycia jedno oddałbym Bogu, drugie oddałbym najlepszemu ze wszystkich nałogów.
nocnywilku

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 02 Sty 2019, 08:06

hazardzista85 napisał(a):Chętnie bym zatrzymał swoje życie.

To zatrzymaj na 6 tygodni w ośrodku.
Ciekawy powód znalazłeś żeby zagrać. Znajdź powód żeby się leczyć!
Mądrych wyborów życzę!
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Re: Chciałbym Wam Życzyć Wszystkiego Dobrego

Postprzez chłop ze wsi » 02 Sty 2019, 10:58

Chciałeś zagrać to zagrałeś. każdy pretekst jest dobry. mam dziwne wrażenie że czerpiesz jakąś dziwna satysfakcję z użalania się na siebie samego . Przedyskutuj to z kimś
chłop ze wsi

Postprzez ula.h » 03 Sty 2019, 09:01

Może nowy rok, nowy Ty?
słowa nigdy nie będą większe niż czyny
Awatar użytkownika
ula.h

Miejscowość: Warszawa

Postprzez p1977 » 03 Sty 2019, 11:21

Racja Ula, zawsze jest szansa na zmianę swojego postępowania, tylko trzeba tego chcieć i przede wszystkim zacząć robić kroki w kierunku zdrowienia.
p1977

Miejscowość: Stolica

Postprzez zbysob » 04 Sty 2019, 08:30

Mam zdecydowaną awersję do postanowień noworocznych , dotychczas żadne nie zadziałało :D
zaprzestalem myslenia :P
Awatar użytkownika
zbysob

Miejscowość: Szczecin

Postprzez hazardzista85 » 19 Lut 2019, 23:46

Bycie hazardzista nie jest dla mnie życiem uslanym różami... jest ciężkie, kuje i kaleczu. Postaram się nie popełniać tych samych błędów:-/
hazardzista85

Postprzez kiedyskiedys » 20 Lut 2019, 11:15

Masz idealne warunki do pójścia na terapię stacjonarna.

Chcesz odpocząć, nie grać, masz wszystkiego dość nawet siebie. A nawijasz nam tu makaron na uszy że się będziesz starał.

Kogo ty chcesz oszukać?
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Postprzez hazardzista85 » 12 Kwi 2019, 09:48

Macie wszyscy racje , mam prawie 34 lata a ja wciąż nie potrafie przestac trzeźwo myśleć . Od wyjscia z osrodka stacjonarnego poplynąłem , dzis mamy 12 luty a ja juz przegralem wszystkie pieniadze. Zostawilem sobie 190 zl a ja jestem na L4 po zabiegu operacyjnym i zamiast siedziec w domu... siedze w robocie bo w domu nie ma nikogo kto by zrobil mi zakupy a dzwigac nie moge maks do 1 kg. :-/ nabralem pozyczki na mame i znowu na siebie ... i znowu nie mam za co zaplacic raty :-(poplynąłem. Wczoraj znowu ppjawily sie mysli samobojcze tak patrzac bylaby to najlepsza perspektywa zeby przestac grać. Bo ja nie potrafie i nie mam nikogo kto by mnie w tym wspierał. Prosilem kolege kiedys ze oddam mu pieniądze ale nie chcial... a gdy mam poeniadze to sila jest wyzsza odemnie. Jestem zalamany....
hazardzista85

Postprzez hazardzista85 » 12 Kwi 2019, 09:49

Jestem zalamany.... drugi raz juz w pracy poszli mi na reke ale 3 raz chyba juz nie pójdą:-/ Jestem zlym czlowiekiem, synem, kuzynem, jestem zalosny. Hazard mnie upodlił jak psa :-/
hazardzista85

Postprzez asia » 12 Kwi 2019, 11:43

Dziś mam 12 kwietnia nie luty. Jest wiosna.
Ale to dla Ciebie bez znaczenia. Też tak miałam jak grałam.
hazardzista85 napisał(a):a gdy mam poeniadze to sila jest wyzsza odemnie.

To się odetnij.
Nic nie robisz aby przestać grać, prawda?
Nie stosujesz się do żadnych zaleceń.
Nic więc dziwnego że grasz.
W tym miejscu wpisujemy mądre zdanie albo niemądre, ale za to koniecznie po angielsku.
asia

Miejscowość: Warszawa

Re: Chciałbym Wam Życzyć Wszystkiego Dobrego

Postprzez chłop ze wsi » 12 Kwi 2019, 15:50

hazardzista85 napisał(a):drugi raz juz w pracy poszli mi na reke

I tu się różnimy w patrzeniu.
Koledzy/ przełożeni w pracy nie idą Ci na rękę tylko kopią CI grób.

I wskutek tego ciągle grasz a nie pływasz jak piszesz.
chłop ze wsi

Postprzez hazardzista85 » 12 Kwi 2019, 17:05

co robic gdy koledzybibprzelozeni kopia grub ?
hazardzista85

Następna

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości