Chciałbym Wam Życzyć Wszystkiego Dobrego

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 13 Kwi 2019, 03:36

hazardzista85 napisał(a):Zastanawiam się dlaczego jestem tak żenującym człowiekiem

A ja sie zastanawiam, dlaczego Cie to dziwi, że z tak niską samooceną nie możesz zacząć trzeźwieć. To woda na młyn uzależnienia. Dopóki siebie nie zaakceptujesz a tylko będziesz oceniał, to nie ma wielkich szans na trwałą abstynencję...
Tylko, to samo się nie zadzieje. Trzeba nad tym pracować codziennie. Przestać grać jest łatwo, jak już się jest pod ścianą. Ważne jak się potem o ten stan niegrania dba.
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Postprzez hazardzista85 » 22 Maj 2019, 00:30

właśnie przeczytałem swój post z 2011 roku gdy się tu zarejestrowałem to 9 lat od tego czasu. Wtedy mając 25 lat załamałem się, ze będę spłacał dług do 30 dziś mam 34 lata a czas się zatrzymał w miejscu wraz z większymi odsetkami. Czas się wziąść w garść. Chyba sięgnąłem dna skoro dziś gloduje i nie mam co do garnka wrzucic :-/ nie chce tak żyć . Jestem załamany... ja swoich postów w ogóle nie pamiętam i jestem bardziej przerażony swojej osoby ile razy oklamalem swoich bliskich. Mam 34 lata 40 lat to chyba nie tak dużo? mam 6 lat żeby w miarę poukładać swoje życie.. po 40 nie chce tego samego stanu sprzed 9 laty czy od ost. grania .:-/
nie gram i jest mi z tym bardzo dobrze:-)
hazardzista85

Postprzez Kubuś » 22 Maj 2019, 08:31

hazardzista85,
Dla mnie sprawa jest oczywista , ciągłe mówienie nie chce tak żyć , użalanie się nad sobą , widzenie winy we wszystkim i we wszystkich tylko nie w sobie . Nie jesteś tu od dziś , byłeś na terapii i jak do niej przystapiłeś? Dla siebie czy żeby rodziną czy ktokolwiek inny się odczepił ?
Mówisz już o przyszłości że nie chcesz za 6 lat być w tym samym punkcie a prawdopodobnie to samo mówiłem 6 lat temu , a nie zrobiłeś kompletnie nic żeby tak się stało.
Nie będę Ci współczuć , bo to nic nie da , nikt Cię nie poklepie i nie powie że naprawi Twoje życie za CIEBIE .
To jest jak z założonymi planami
Jedni za rok chcą mieć pracę / samochód
Za 10 lat rodzinę , dzieci , mieszkanie
A za 20 lat zdrowie .

Każdy by chciał mieć za 20 lat zdrowie ale przed 20lat nikt nie powiedział że chce dbać o swoje zdrowie a wymagają tego za 20 lat . To się nie uda .
Albo zaczniesz dziś a nie za 6 lat .
Dziś jest najważniejsze bo tylko na to mamy wpływ .
Jest miting , są terapię dzienne , są ośrodki które pomagają bezdomnym hazardzistą , jest wszystko .
Przełóż tą Twoja siłę szukania pieniędzy , grania , przecież jesteśmy mistrzami w kombinowaniu i wyciągania pieniędzy z najczarniejszej dziury , to teraz ten spryt , te zdolności w obróć w szukania pomocy a nie pieniędzy .
Kubuś

Postprzez marcin_opolskie » 22 Maj 2019, 12:19

hazardzista85, da się zrobić... tylko przestań gadać a zacznij robić.
Awatar użytkownika
marcin_opolskie

Miejscowość: opolskie

Postprzez p1977 » 22 Maj 2019, 22:19

Mała rada - przestałbym na Twoim miejscu grać i kombinować , już od dzisiaj. Otrzymałeś wiele porad ale Ty nadal Wybierasz grę i negatywne emocje z nią związane. Może Spróbuj nie grać, to pomogło wielu tutaj obecnym. Mnie też i to bardzo.
p1977

Miejscowość: Stolica

Poprzednia

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości