Cześć z Poznania

Moderatorzy: anwaz, admin

Cześć z Poznania

Postprzez Mar33xx » 13 Maj 2019, 15:06

Hej. Mam 33 lata. Jestem z Poznania.Pochłonęły mnie zakłady sportowe. Jestem już tym zmęczony a mimo to dalej w to brnę. Chciałbym zacząć chodzić na jakieś spotkania ale w podświadomości śmieję się, że to nie dla mnie lub po prostu z kimś pogadać .
Mar33xx

Miejscowość: Poznań

Cześć z Poznania

Postprzez kiedyskiedys » 19 Maj 2019, 14:22

Mar33xx napisał(a):ale w podświadomości śmieję się, że to nie dla mnie

Bo tak ten nalog dziala. Trzezwo myslaca osoba raczej smieje sie z tego, ze ktos pracuje by zostawic wyplate w punkcie bukmacherskim anizeli z tego ze chce sie leczyc. Glowa rozne pomysly podsuwa, gwarantuje ze niebylbys pierwszym ktory by uciekl spod drzwi terapii czy mitingu.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Cześć z Poznania

Postprzez Kubuś » 19 Maj 2019, 20:10

Zasada jest taka że teraz co Ci głowa podpowiada to rób na odwrót .Śmiejesz się żeby iść na miting , żebyś iść na terapię , zrób to ;) a nie będzie żałował .
Kubuś

Cześć z Poznania

Postprzez Sowa » 19 Maj 2019, 22:53

Mar33xx, ale co wzbudza Twój śmiech? to, że ludzie się spotykają? a może to, że rozmawiają o uzależnieniu? co konkretnie? jakieś wyobrażenie pewnie masz, które ten śmiech powoduje. Jakie?
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Cześć z Poznania

Postprzez ula.h » 23 Maj 2019, 13:29

Mar33xx napisał(a):o nie dla mnie

Też tak myślałam. Nawet po pierwszym mitingu. Miałam wtedy 25 lat, jestem kobietą. Co mi po spotkaniach ze zgrają starszych panów?
Potem okazało się, że starszych panów można polubić, na mitingach są też młodzi ludzie, są kobiety. Tylko trzeba tam być, by ich poznać.
Dzisiaj czuję się na mitingu jak ryba w wodzie, a po tygodniu bez mitingu czuję, że usycham.
Spróbuj. Jak mawia ktoś z tego forum - zawsze możesz zwiać.
słowa nigdy nie będą większe niż czyny
Awatar użytkownika
ula.h

Miejscowość: Warszawa

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości