Sny hazardowe

Moderatorzy: anwaz, admin

Sny hazardowe

Postprzez Kubuś » 06 Cze 2019, 11:48

Zastanawiam się , czuje że jestem w mega głodzie z którym nie potrafię sobie poradzić , otóż czuje się ciągle jakiś napięty i odczuwam uczucie straty ale nie hazardu ale kogoś bliskiego
Mam sny hazardowe , że gram , budzę się w świetnym nastroju po czym sobie przypominam dlaczego mam taki nastrój , bo grałem we śnie , od razu jest mi przykro i boję się że zmarnuje te 4 msc abstynencji gdzie na prawdę staram się dla siebie , kontynuuje terapię , chodzę na miting , chce tak chodzić i zawsze jakieś napięcie schodzi ze mnie spotkaniu . Ale te sny gdzie łapie się że śnie o hazardzie , czasem budzę się że łzami że znów gram i zmarnowałem to co budowałem a raz w świetnym nastroju nie zdając sobie sprawy że o tym śniłem i dopiero po czasie kiedy zastanawiam się dlaczego jestem w takiej euforii przypomina mi się czemu .
Co o tym sądzicie ?
Kubuś

Sny hazardowe

Postprzez miszokienka » 06 Cze 2019, 13:30

Ja sny hazardowe miałem rzadko, dziś praktycznie w ogóle nie miewam. U mnie głód najczęściej objawia się takim niechciejstwem, trudnością w skupieniu na wykonywanej czynności, rozkojarzeniem. Szczególnie w pracy. Być może to też jest związane z tym, że wcześniej każdą czynność wykonywałem łącznie z graniem, a później tych emocji z grania zabrakło.
Dziś mam znacznie rzadziej głody. To po prostu mija, organizm przyzwyczaja się do braku pobudzacza, do rozbratu z hazardem. Jedyna rada, to nie obwiniaj się z powodu głodów, to normalne ze są. Z czasem będziesz sobie radził z nimi coraz lepiej i będzie ich coraz mniej.
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Sny hazardowe

Postprzez Kubuś » 06 Cze 2019, 17:15

Chyba tak , poobserwuje się trochę bardziej .
Myślę że to jest wszystko związane z tym co się dzieje w moim życiu , rozstanie z jednej strony z hazardem a z drugiej z dziewczyną.
Chyba czas uczyć się żyć jak singiel bo do tej pory nigdy tak nie miałem.
Kubuś

Sny hazardowe

Postprzez Krzysztof Jarzyna » 07 Cze 2019, 08:30

Zmiany powodują napięcie i stres. A to generuje chęć rozładowania ich w sposób do jakiego jesteś przyzwyczajony, czyli przez grę. Mózg szuka podświadomie znanego sobie bodźca żeby dostać ten wyrzut hormonów od którego jest uzależniony. Spróbuj poszukać sobie jakiegoś zdrowego sposobu np. basenik, rower, spacer itp. na rozladowanie napięcia, z czasem bedzie lepiej. W terapii też tak jest, że po okresie euforii i entuzjazmu przychodzi zmęczenie i zwątpienie, to normalne i przejdzie. Mów o tym na mitingu czy terapeucie, też pomaga. Pogody ducha!
My tu sobie tempus fugit, a czas ucieka...
Krzysztof Jarzyna

Miejscowość: Szczecin

Wróć do Pytania dotyczące zdrowienia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość