stare demony

Moderatorzy: anwaz, admin

stare demony

Postprzez muszkin » 10 Lis 2019, 20:25

dzisiaj zagrałem jestem zdruzgotany dopiero po paru godzinach zrozumiałem jak do tego doszło , wiem co to jest głód hazardowy i jak sobie radzić z tymi myślami (wiedza z terapii)to narastało we mnie od paru dni i nic z tym nie zrobiłem tylko moja wina konsekwencje tego będą dotkliwe ale o tym póżniej .Jestem chory na chorobę hazardową wiem o tym tak to prawda przestałem się pilnować stosować do zaleceń i jest efekt znów nawaliłem .żona 10 sekund jedno spojrzenie i wszystko jasne gdzie byłem co robiłem powiedziałem prawdę, jej oczy twarz ich wyraz straszne.poczułem się pewnie a to dla hazardzisty zguba od teraz zaczynam codzienną pracę z sobą samym bo bez tego po mnie. nikt za mnie tego nie zrobi tylko ja sam dla siebie samego .(super wczasy w omanie ,sylwester w górach)to było w planach na grudzień a ja wybrałem godzinne siedzenie przy pieprzonej maszynie rzygać mi się chcę gdy teraz o tym pomyślę taki interes zrobił 50 letni hazardzista .nie wiem co będzie dalej ale bez pracy dzień po dniu nad chorobą daleko nie zajadę. Jak wy walczycie z tymi myślami ,głodem ,jakie są wasze sposoby ?
bardzo lubię forum i za mało tutaj zaglądam ,byłem na terapii na spotkaniach AH coś tam wiem na ten temat ale nawaliłem bardzo mi z tym żle i szkoda życia na ten p........y hazard ja to wiem bo za długo w nim byłem i nie chcę do tego wrócić jeszcze raz proszę o kontakt narka
muszkin

Wróć do Tu się witamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości