Znów zagrałem, myślę o najgorszym, proszę pomóżcie.

Moderator: anwaz

Postprzez koti113 » 04 Gru 2019, 07:54

Znów mam problem, po raz kolejny hazard że mną wygrywa, przegrywam wszystkie pieniądze. W dniu wczorajszym przegrałem cała wypłatę i najgorsze ze pojawiły mi się myśli by skończyć że sobą. Mam 26 lat, 5 stycznia poszedłem do ośrodka gdzie byłem przez 6 tygodni, po tym czasie czułem się fantastycznie długi zacząłem spłacać, odzyskałem radość z życia, ale nie na długo, zacząłem znów pogrywac, chodziłem na mitingi i grałem. Najlepsze jest to, że większość swoich długów splacilem, ale teraz w tym momencie hazard znów przejął kontrolę nad moim życiem. Pomóżcie mi proszę, boję się powiedzieć o wszystkim rodzicom i dziewczynie bo wiem że mogę ich stracić...
koti113

Postprzez nocnywilku » 04 Gru 2019, 08:23

Biegiem na miting zatem. Pamietaj dopóki zyjesz jest szansa, nie odbieraj jej sobie.
Gdyby były dwa zycia jedno oddałbym Bogu, drugie oddałbym najlepszemu ze wszystkich nałogów.
nocnywilku

Postprzez koti113 » 04 Gru 2019, 08:44

Boję się naprawdę się boję tego że już nigdy nie będę potrafił żyć normalnie. Nie wiem jak powiedzieć rodzicom i dziewczynie że znów ich zawiodłem. Jeśli ich stracę to już naprawdę nie wiem co zrobię...
koti113

Postprzez markoz » 04 Gru 2019, 09:42

Witaj. Uważam że to nie hazard z tobą wygrywa tylko Twoje racjonalizacje, wady charakteru, chęć osiągania przyjemności za wszelką cenę , koncentracja na sobie pod pretekstem ochrony bliskich. Przynajmniej ja tak miałem. Szkoda, że myśli żeby skończyć ze sobą przebiły myśli, aby szczerze porozmawiać z najbliższymi / może masz jeszcze nadzieję że samo się załatwi a ty w tym czasie staniesz się bogatym człowiekiem dzięki grze/ . To egoistyczne myślenie o sobie aby chronić własny tyłek powodowała nieuczciwość, nieszczerość i głębokie tajemnice które pochłaniało mnóstwo mojej energii. Jakiej pomocy oczekujesz? ,że ktoś załatwi wszystko z twoimi rodzicami i dziewczyną i nakaże im aby postępowały z tobą grzecznie, żeby cię czasem nie urazić, że długi same się spłacą albo wierzyciele wspaniałomyślnie je darują. Rozwiązaniem jest szczera rozmowa, zainteresowanie się drugim człowiekiem – co czuje, jakie są jego potrzeby, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa oraz działanie a nie deklaracje. jest tu na forum mnóstwo ludzi którzy żyją fajnie bez hazardu ale oni coś robili a nie tylko użalali się nad swoim losem i unikali konsekwencji swojego postępowania. Każdy swoje życiu musi przeżyć sam . Powodzenia i do ROBOTY..
Choć nikt nie może cofnąć czasu i zacząć wszystkiego na nowo,każdy może zacząć wszystko teraz i stworzyć całkiem nowy finał.
Awatar użytkownika
markoz

Miejscowość: Nasielsk

Postprzez koti113 » 04 Gru 2019, 10:02

Dziękuję Ci bardzo, tego właśnie potrzebowałem kopa w dupe, masz rację ja sobie nawazylem tego piwa i ja je muszę wypić. Dziękuję bardzo za to co napisałeś naprawdę
koti113

Re: Znów zagrałem, myślę o najgorszym, proszę pomóżcie.

Postprzez chłop ze wsi » 04 Gru 2019, 16:58

koti113 napisał(a): po raz kolejny hazard że mną wygrywa,
No skoro grasz to przegrywasz.
Piszesz że byłeś na terapii ale po co ? Żeby odbębnić ? Odbębniłeś i skutki już widzisz.
Teraz idź jeszcze raz i popracuj rzetelnie dla siebie. Nie dla rodziny , nie dla dziewczyny bo ich może zabraknąć z różnych powodów. A sam ze sobą bedziesz do grobowej deski.
działaj. Powodzenia
chłop ze wsi

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości