Pożegnanie

Moderatorzy: anwaz, admin

Pożegnanie

Postprzez hazardzista85 » 12 Gru 2019, 21:22

Czy warto pisać list pożegnalny? czy warto dalej walczyć? nie pogodzilem się z utratą swojego majątku, od wygranej minęło sporo czasu a ja nic nie zmieniłem w swoim życiu. Nie mam do kogo się zwrócić o pomoc i tak szczerze nie chce być wytykany palcami, że to on zaciągnął wszystkie długi, własna mama nie chce już wyciągnąć ręki a ja mam dość ciągle zawodzic. W te święta będę chciał odejść zdała od wszystkich. Nie potrafię... przestac grać minęło 8 lat a z każdym dniem, tygodniem, miesiącem i rokiem patrząc z perspektywy lat to idę w kierunku dna. W tygodniu złożę wypowiedzenie z służby wojskowej żeby nikomu nie robić pod górkę. Dziękuję tym którzy chcieli mi pomóc
10 lat ucze sie chodzic ... I wciąż upadam. 1.podjalem decyzje 2Nie zrobie wyjatku 3. Bede o tym mowic 4.Tworze afirmacje 5Nie poddam sie 6.Nagordze sie 7.Nie bede dla siebie surowy.
hazardzista85

Pożegnanie

Postprzez PiotrSambor » 12 Gru 2019, 22:25

a ile masz dlugu?
PiotrSambor

Pożegnanie

Postprzez Sowa » 13 Gru 2019, 13:51

Wkurzyłeś mnie, to nie będę dyplomatyczna.
hazardzista85 napisał(a):Czy warto pisać list pożegnalny?

Nie warto. Bo co napiszesz? że kończysz ze sobą, bo się wstydzisz? jeśli napiszesz coś innego, to skłamiesz, więc lepiej sobie daruj. Zasada jest prosta: nabroiłam? to chowam "dumę" w kieszeń, przepraszam i naprawiam. Tylko w ten sposób mogę spokojnie patrzeć w lustro.
PiotrSambor napisał(a):a ile masz dlugu?

a jakie to kurka ma znaczenie?
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Wróć do O czym chciałbym powiedzieć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość