szukam pomocy

Moderator: anwaz

szukam pomocy

Postprzez Hazardzista1993 » 14 Cze 2021, 06:33

witam , jestem uzależniony od zakładów bukmacherskich . Moja historia trwa już 10 lat , byłem w ośrodku terapeutycznym w Charcicach dwa lata temu . Szukam terapeuty z okolic Rybnika proszę o pomoc . Szukam kogoś kto pomógłby mi z uzależnieniem i ciężka depresja .
Hazardzista1993

szukam pomocy

Postprzez milo » 18 Cze 2021, 08:16

Witaj. Byleś w Charcicach .
Co dostałeś na wyjściu - jakie "zalecenia" ?
Stosujesz?
Mitingi AH są codziennie w necie , nawet kilka dziennie.

A w realu poszukaj dla siebie mityngu i korzystaj jak najczęściej.
http://anonimowihazardzisci.org/mitingi.html#slaskie

Terapię znajdziesz w najbliższej Poradni Leczenia Uzależnień.

Natomiast ciężką depresję warto leczyć w Poradni Psychiatrycznej - żadna ujma - ja korzystam od lat i biorę tylko to, na co się zgodzę.

Poza tym bierz kontakty do innych niegrających hazardzistów i dzwoń.

Pozdrawiam.
Bożena hazardzistka.
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

szukam pomocy

Postprzez Hazardzista1993 » 18 Cze 2021, 09:31

Nie realizowałem , terapie tez po jakiś czasie odpuściłem , chodziłem do terapeutki w jastrzebiu , która nie wiele mi pomogła , w łatwy sposób nią manipulowalem . Gdy nie pracuje życie jest dla mnie gehenna , mam syna 4 lata z którym nie utrzymuje kontaktu , brakuje mi siły aby znowu o niego powalczyć . W pracy potrafię nie myśleć być pełen energi gdy wrócę do domu , wszystko mnie przytłacza , dużo śpię bo to daje
mi chwilowy reset w głowie . Jako tako nie mam problemów finansowym , płace regularnie alimenty , wykonuje plan spłaty z godnie z warunkami upadłości . Mam strasznie złe zdanie o samym sobie , nie wiele mogę powiedzieć dobrego o swoim życiu i ciężko mi to zmienić , bo nic nie robię poprostu nie potrafię się zmobilizować a chciałbym bardzo , szybko się poddaje rezygnuje , żyje w ciągłym strachu . Tak o meetingach wiem , odpuściłem z praca zamierzam
regularnie uczęszczać , dodatkowo chciałbym znaleść sobie dobrego psychologa / psychiatrę który bylby mi wstanie pomoc ale nie bardzo wiem gdzie szukać .
Hazardzista1993

szukam pomocy

Postprzez milo » 18 Cze 2021, 09:44

Hazardzista1993 napisał(a):ale nie bardzo wiem gdzie szukać

Przecież napisałam : najbliższa Poradnia Leczenia Uzależnień.
Wpisujesz w google i wyskakują opcje...
Bardziej martwi mnie to :
Hazardzista1993 napisał(a):szybko się poddaje rezygnuje ,

A tu już za Ciebie tego nie zrobie.
Ja stosuję moją wadę : upór - do trwania w procesie leczenia.
Poczuć siebie
Pokochać...
Awatar użytkownika
milo

Miejscowość: Elbląg

szukam pomocy

Postprzez Hazardzista1993 » 18 Cze 2021, 15:26

ok tak zrobię , tym razem nie wybiorę drogi na skróty i będę uczciwy wobec siebie , bo zdaje sobie sprawę ze to sobie robię największa krzywdę i samo nic się nie zrobi . tez jestem bardzo upartym człowiekiem ;)
Hazardzista1993

Wróć do Poszukuję pomocy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] oraz 3 gości