Niedowierzanie, że tak niedawno tu byłam...

Moderatorzy: anwaz, admin

Postprzez chłop ze wsi » 01 Paź 2020, 20:04

Aga1988 napisał(a): pomijając na chwilę fakt że znów mam problem,

Aga1988 napisał(a):Do chłopa ze wsi: Niestety tak, po trzech latach abstynencji bez leczenia licząc na to że sama dam radę no i nie dałam.

Ty problem masz cały czas, wystepują tylko przerwy w "objawach".
Nie dziwi mnie tez fakt że czekasz na odkrycie soku z gumijagód na ziemi. Ale ponawiam pytanie - nie szkoda czasu ?
Kolejne 3 lata poczekasz ? To już będzie 9. Kawał czasu poswięconego nałogowi. Warto ?
chłop ze wsi

Postprzez riina27 » 02 Paź 2020, 09:20

Aga1988 napisał(a):nie jestem jeszcze gotowa by to leczenie podjąć.

Tak z ciekawości - na czym polega gotowość? Co się dzieje, jakie są objawy, itd, że człowiek stweirdza - jestem gotowy....?
riina27

Postprzez Sowa » 03 Paź 2020, 12:00

osobiście, to nie mogłam ze sobą już wytrzymać i bardzo chciałam to zmienić

Pytasz o tzw. dno w uzależnieniu, u kazdego jest inne, to dość indywidualna kwestia, niekoniecznie spektakularna, często nie odnotowana nawet przez samego uzależnionego.
za zgodność z oryginałem
Awatar użytkownika
Sowa

Miejscowość: polska

Postprzez Agnieszka1234 » 05 Paź 2020, 12:48

riina27 napisał(a):Tak z ciekawości - na czym polega gotowość? Co się dzieje, jakie są objawy, itd, że człowiek stweirdza - jestem gotowy....?

A u Ciebie jak się objawiło ? Z jakiegoś powodu chyba skorzystałaś z terapii ?
Agnieszka1234

Re: Niedowierzanie, że tak niedawno tu byłam...

Postprzez riina27 » 06 Paź 2020, 12:09

Agnieszka1234 napisał(a):
riina27 napisał(a):Tak z ciekawości - na czym polega gotowość? Co się dzieje, jakie są objawy, itd, że człowiek stweirdza - jestem gotowy....?

Ja poszłam na terapię, jak tylko skapnęłam się na czym polega moj problem. Nie jestem hazardzistą.
Dlatego ciekawi mnie, na jaką gotowość czeka hazardzista, bo że ma problem to chyba wie wcześniej....
riina27

Postprzez miszokienka » 07 Paź 2020, 19:07

riina27 napisał(a):Dlatego ciekawi mnie, na jaką gotowość czeka hazardzista, bo że ma problem to chyba wie wcześniej....

Wcześniej to wie, że ma problem, bo przegrywa, bo nie ma szczęścia, bo czarny kot przebiegł drogę, bo żona znów się czepia, bo nie chcą mu dać pożyczki itd.
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Awatar użytkownika
miszokienka

Re: Niedowierzanie, że tak niedawno tu byłam...

Postprzez kiedyskiedys » 08 Paź 2020, 11:03

riina27 napisał(a):
Agnieszka1234 napisał(a):

Ja poszłam na terapię, jak tylko skapnęłam się na czym polega moj problem. Nie jestem hazardzistą.
Dlatego ciekawi mnie, na jaką gotowość czeka hazardzista, bo że ma problem to chyba wie wcześniej....

U niektorych gotowosc nadchodzi z grozba wiezienia, niektorych sama kradziez pcha do szukania pomocy, niektorzy potrzebuja stracic mieszkanie a niektorzy nigdy nie beda gotowi.
Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku - John Betjeman
Awatar użytkownika
kiedyskiedys

Poprzednia

Wróć do Nasze doświadczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości